Олег Чорногуз: ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ вельмишановного Порошенка П.О.
Вельмишановний Петре Олексійовичу!
Протягом останнього місяця лютого я написав більше десятка статей про те, що під час війни - ніяких президентських виборів. Чинний президент має дійти до фінішу трьох доріг для України, на яких він стартував: армія, Томос, євроінтеграція.
Далі НАТО і ЄС.

Сьогодні треба пам’ятати: кожен із понад сорока отаманів академій по отриманню диплому Президента не кінчав. Курсів, як університетів по вивченню посади президента, у світі не існує. Усі майбутні президенти, ставши ними, вчаться на марші.
У перших два роки, і це, як правило, суцільні помилки, які були і у Вас на початку Вашої каденції. Наприклад: “закінчимо війну за два тижні”. Це свідчення відсутності знань ментальності московської орди. Згодом Ви це зрозуміли. Мабуть, познайомилися з історією України і дізналися, що ця війна України з Московією за свою Незалежність точиться уже понад 360 з гаком років. Після цього, і ще кількох помилок, Ви, на мою думку, стали справжнім президентом. А заодно, могутнім і неперевершеним міністром закордонних справ «за сумісництвом». З чим  Вас і вітав український народ у своїй більшості. А  Ваш покірний слуга, як  мільйони інших українців, стали Вашими прихильниками. Вони залишилися й донині, але раптом міст довіри рухнув. Обвалився, як обвалився рейтинг, як надія, як сподівання на краще наше майбутнє. Після  так званих «оборонних оборудок»  і  появи в цій схемі Вашого імені.

Тепер, перебуваючи в такій дражливій і небезпечній для країни ситуації, ми й справді замість Президента можемо обрати когось із блазнів. Україна може опинитися в ситуації столітньої давності 1919 року, коли відсутність єдності у політичному керівництві України не дозволила вберегти молоду Українську Народну Республіку від кривавої агресії Московії.

Вельмишановний  Петре Олексійовичу, якщо це правда, про що повідала телепередача «Гроші», то пошвидше відмийтеся від дорогих (судячи по грошах) Ваших друзів по «оборонці». Сотні мільйонів гривень, украдених в оборонному комплексі за глибоко продуманою схемою злодюг, негайно поверніть у бюджет, а звідти - на фронт. Для наших солдат і офіцерів.  Усі ті «відкати», що влаштувала родина Гладковських, користуючись високим кріслом тата і нібито Вашого приятеля Олега Гладковського, породила не тільки розхлябаність в оборонному комплексі, а й недоторканність керівних осіб у ньому. Зніміть цю тінь із себе. Зніміть сьогодні. Зніміть, починаючи не  лише з головного фігуранта, а й усіх фігурантів і організатора цієї злодійської системи. Зокрема, (підказую, якщо Вам не підкаже головний прокурор) Павла Букіна - одного із впливових директорів «оборонки».  Заберіть негайно у нього й інших йому подібних абонемент на недоторканність. Відберіть і негайно (ще раз прошу Вас і благаю) не судіть їх. Не треба! Ви ж знаєте наші суди: вкрав мільярд, за кілька мільйонів випустять на волю і на вітри Сейшелів і Мальдівів. Не судіть їх,а створіть штрафний батальйон. Бо ж відкупляться. Ви бачили, як днями, злодій, який вкрав кілька мільярдів, за кілька мільйонів відкупився у суді.  У  нас закони написані виключно для тітки Теклі, що вкрала  від бідності, як у радянські часи, мішок буряків для голодних дітей, а її посадили і не на один рік. Помилуйте тітку, помилуйте і керівників оборонного концерну з її схемами розкрадання. Тільки тітку Теклю відпустіть додому, до дітей, а тлустих хлопців з тилу оборонки - у те, що тепер називається ООС, і від того нічого не міняється.
 
А Ви самі, дорогий Петре Олексійовичу, відмийтеся від брудних грошей. Вони білизни на лиці не додають. А на обличчі президентському поготів. Відмийтесь негайно. І ще про одне прошу Вас. Ви у своєму традиційно запалі тим мажорам пообіцяли повідрубувати руки. Не треба цього робити. У нас самосуди заборонені. Хай залишаться з руками. Вони їм пригодяться для іншої справи. Адже їм від  22 до 27 років. Ще молоді, зовсім недосвідчені, як тато у синка Гладковського. Тому я  прошу Вас, я вас молю, зважаючи на українську судівську систему, випустіть самі їх на волю, а десь через рік чи п’ять років, когось із них, може, ще й ЦВК зареєструє, як  мільярдера Насірова (а може й усіх разом) кандидатами  у президенти і вони складуть у майбутніх виборах і Вам компанію. То я прошу вас – залишіть їм руки. Дайте їм у ті молоді руки по автомату Калашникова. Як мінімум. За іншим покликанням - озбройте мінометами, гранатами, снайперськими гвинтівками і обов’язково піхотними, саперними лопатками по розміновуванню донецьких степів і териконів. Хай пориють і окопи. Хай риють, поки Путні здохне разом з московською бандою. Створіть у часи війни у тому  ООС їм усі умови, такі як нашим чесним солдатам і офіцерам. Хай не гниють, не відсиджуються і не відлежуються в тюрмах. Не бігають вулицями столиці  з електронними гаджетами і не плавають на Мальдіви чи Сейшели на власних яхтах. Пошліть і їх в ООС, створивши  там штрафні батальйони. А їх же у нас - легіони. Створіть український легіон мажорів. Олега Гладковського призначте командиром Першого бойового і поки що не орденоносного легіону. Йому це піде на користь. Судячи з подвійного підборіддя і живота, що спадає з пояса, як у його сина Ігоря, варто татові, як командиру штрафників, побігати по окопах, показати особистим прикладом, як рити траншеї насипати бруствер, набувати спортивної форми. Відірвіть його від фінансової соски в оборонці, а заодно і від товариша чи пана Турчинова. Інструктором чи старшим відповідальним за Штрафний легіон призначте  досвідченого Пашинського. Він добре володіє зброєю. Він же її захищав, як зіницю ока (сам бачив, коли був на Майдані) і снайперську гвинтівку. Йому її і в руки. Окрім того, Пашинський  підтвердив під час поїздки на дачу, що вміє стріляти і з пістолета. Порадьте Парубію з Пашинського зняти недоторканність, як із окремих директорів «оборонки», що діяли в команді (назвемо до суду це так) Олега Гладковського. Зніміть і з Пашинського. Пошліть і його в ООС.

Хай у бою з бандою із Кремля покажуть свою професійність. За кожного вбитого  окупанта  кожному мажору призначте грошову премію. Щоб гроші і на фронті для них пахли. Хай вони і там не втрачають форми з такою легкістю, як у тилу, заробляють мільйони. Усіх їх посадіть на танки з  бракованими запчастинами, що  прибули з Московського Білгорода. Зв’язків нехай не рвуть і на фронті. Їм московські зв’язки пригодяться і там, якщо танки виходитимуть з ладу і потраплять, не рухаючись, під ворожі обстріли. Бажано кожного мажора посадити не в танк, щоб там не згорів (будьмо гуманними),  а на вершечок башти, як орієнтир для представників з Білгорода. Оскільки  мажори на таких танках і бетерерах до передової лінії можуть не доїхати при бракованих запчастинах, то танки –«посадіть» на платформи, а мажорів - у  їхні броньовані мерседеси, лексуси, БМВ та  інший надійний німецько-японський транспорт. Хай у своїх брендових авто приїдуть на фронт. Покажуть свою щедрість. І поміняють авто та БТРи. Щодо їхніх яхт і власних літачків, то раджу цей плаваючий, літаючий транспорт поміняти на танки. Закупити бойові машини, скажімо, також у німців, чи у НАТОвців. І без посередників з Білгорода, бо й тут надують. На бортах танків написати «Олег Гладковський»; на Бетеерах - «Ігор Гладковський»; на дронах, чи  апаратах нічного бачення - імена їхніх фінансових спільників: жукових, трачуків,  рогоз, букіних. Решту допише Юрій Луценко. Тільки хай не відкладає в довгий імператорський ящик. Хай пам’ятає: фронту завжди потрібні свіжі резерви. Свіжі резерви і свіжа кров, яка аж пашить як на Гладковському-старшому, так і на Гладковському-молодшому. На фронті вони можу поміняти свої багатозначні прізвище з певним  натяком. Наприклад, на Худий і Сухоребрий. Повиймайте, як патрони з  магазину, і  директорів з керівних крісел оборонки, і туди ж - на фронт!  Під політичними  гаслами  штрафників імені Олега Гладковського:  «Вперед на Кремлівську банду!». «Слава Гладковським і їхній команді! Все для фронту, все для оборонки! Всі мажори на передову! А ти записався на фронт?». «Все для фронту, все заради перемоги над зайвою вагою. Все в ім’я спортивної форми!»

Як розповідають і стверджують солдати і офіцери, що повернулися без рук і ніг з АТО, ніде так спортивну форму швидко не набираєш, як бігаючи по траншеях то в один бік, то інший бік, залежно від  висвистів градів і мінометів. У цьому випадку, я певний, і Гладковські набудуть спортивної форми та й іншої слави!

Дорогий пане  президенте! Якщо ви цього не зробите (тобто не пошлете добровольців-мажорів  на передову у складі українського штрафного легіону)  у найближчий тиждень, то Ваш рейтинг може дуже низько опуститися. Упаде до такого рівня, як термометр, в  якому раптом  вилилася ртуть. Мої статті про мою віру у Вас залишаться в людській пам’яті порожніми звуками.  А це  морально боляче. Тому я Вас і молю і прошу: не підводьте наш рідний український народ! Доведіть реально  на практиці, що Ви таки справжній Президент і дієте відповідно своїх  функціональних обов’язків. В ім’я Вашого відвідування есмінця Дональда Кука, що перебував в Одесі. В ім’я держави! В ім’я її Незалежності. В ім’я  Істини і Правди. І, якщо хочете, в ім’я не тільки рейтингу, а в ім’я другого Вашого президентського терміну! В ім’я переможного кінця на мирному  і справедливому фронті України! Я і мільйони  українців знову проголосують за Вас. А нині подякуйте за це мажорам і родині Гладковських!!!
З повагою до Вас
                                
Олег ЧОРНОГУЗ,
для порталу ВН

Від редакції: Олег Чорногуз - автор 12 романів, удостоєний звання «Золотий письменник України». Поміж його творів - 8 сатиричних, 6 книг публіцистики, 40 з лишнім книжок у різних жанрах. Автор вибраних творів у 7 томах. 10 томах, 15 томах. Лауреат понад 10 Міжнародних, Державних і літературних премій, заслужений діяч мистецтв, екс-секретар республіканської Спілки письменників України, екс-Головний редактор двох сатиричних журналів – «Перець» і ВУС (видання українських сатириків), один із засновників Всесвітнього форуму Українців, делегат ХХІХ сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #4 Varnak 04.03.2019 21:55
Скандал як передвиборна технологія

Джон Смит
04.03.2019

Гладковського звільнили з усіх постів.
Ось реакція справжньої європейської держави.

А ось тепер давайте порівняємо це з реакцією інших кандидатів у скандалах за останні дні. А також їх фактаж.

Проти Порошенко – це скандал про “розкрадання грошей оборонки сином Гладковського”.
Проти Тимошенко – “2 млрд грн на підкуп виборців і російські політтехнологи” , а також підставні особи, через яких мільйонами заводилася брудна готівка на партію.
Проти Зеленського – “$41 млн, вкрадених з Приватбанку”.

Найпростіше з Тимошенко. Піраміду з підкупу виборців, на яку йшло 2 млрд грн, розкрила СБУ. Тут розписки, відео, аудіо. Російські політтехнологи взагалі присутні на фото зі з’їзду Тимошенко. Прямо на фоні псевдо”кіборгів ”. А брудний кеш через підставних осіб на партію вона визнала сама, виправдовуючись при цьому, що це через владу, що одразу нищить середніх підприємців через їхню допомогу партії (однак не назвавши жодного такого знищеного).
Тож оборудки і схеми Тимошенко можна вважати доведеним фактом.

В випадку з Зеленським і Порошенком складніше. І в тому, і в іншому випадку джерело витоку скандальних даних невідоме. Ми не знаємо, звідки у Ар’єва ці дані, як і не знаємо, хто скинув Бігусу ці переписки – його російські родичі з російських спецслужб, що проводячи розслідування, як Україні вдалося обійти їхній супер спецконтроль, зробили перехоплення і потім їх скинули Бігусу, щоб хоч якось відповісти нам. Чи хтось із наших правоохоронців злив матеріали слідства 2016-17 року.

Ми також не знаємо як ці матеріали правили перед зливом. Бігус не збирається показувати дамп. Тож можна взагалі ігнорувати ці переписки як такі. Та якщо зануритися глибше, то ми не побачимо в них злочинів саме Порошенка, про що натякали журналісти. Більше того, там немає і злочинів Гладковського-старшого. Лише якісь матюки і що треба щось попросити батька Гладковського. Ми не знаємо, чи виконав Гладковський це, як і не знаємо, чи взагалі син просив. Все, що в тих переписках є, – це розмови ділків нижчого рівня, що треба задерти суму в 3 рази. І знову-таки невідомо, чи заплатили заводи по цій сумі. Більш того, якщо заплатили, нам навіть невідомо, чи є це порушенням закону, враховуючи, що це закупка в одного постачальника, і російські деталі купити більше нема де.

Отже. При детальному розгляді цього скандалу ми бачимо, що насправді в ньому нічого нема. Тільки вирячені очі Бігуса і таємниче освітлення в кадрі з Івановою. Це 100% передвиборна технологія.

А от у випадку з 41 млн дол з ПриватБанку у Зеленського все набагато цікавіше. Тут депутат Ар’єв також не повідомив джерела. Це може бути Генпрокурор, що їздив нещодавно до Кіпру і міг отримати ці дані там. Це могла бути допомога американців, що не дозволять розкрадати допомогу МВФ на рефінанс Приватбанку. Але якщо знову-таки сприйняти ці звинувачення, то що в цих даних є? А є в цих даних схема всього руху грошей, дати транзакцій, маршрути із Приватбанка до фірми Зеленського. Це набагато значніший фактаж.
Зеленський міг не знати, що Коломойський платить йому крадені гроші. Та тоді він повинен зараз повернути їх. Зараз повинен вийти і сказати, що не знав, і що добровільно повертає до бюджету.

І яка реакція слуги олігарха на звинувачення? А реакції нема. За 3 дні досі не вийшов зі спростуваннями і звинуваченнями влади у брехні. Він не знає, що є ще у опонентів в цій справі. І це лише підтверджує, що скандал таки правда.

Тож можна однозначно стверджувати, що це зовсім іншого рівня звинувачення. Це не опосередкована вина за можливі гріхи підлеглих. Це пряма співучасть у злочині. І якщо Зеленський знав про походження коштів, то Зеленський – співучасник злочину. Він розікрав 41 млн дол державних грошей, які ми всі заплатили на рефінансування банку і порятунок його від обвалу. Більше того, Коломойський має на кандидата в Президенти убойний компромат.

І от тепер при детальному розгляді прекрасно видно, хто де крав. Слуги олігарха Коломойського – Зе і Ю – прямо залучені в злочини, в яких їх звинувачують. Не їхні підлеглі, не діти підлеглих, не знайомі дітей підлеглих. А саме вони.

Та ми чомусь не бачимо істерик в ЗМІ і поїздок беркутівських курток до їхніх домів. Ось і вся боротьба з корупцією.

https://tverezo.info/post/89339
Цитувати
 
 
-1 #3 Varnak 04.03.2019 13:02
На 100% дежавю антидержавного заколоту 2015 року. Ось як ці події описує Дмитро Чобіт у книзі "Фарисеї, або Неоголошена війна Україні" (http://varnak.psend.com/farysei.html).

Передумовою стали провальні результатм урядування кабміну Юлії Тимошенко, цукрової, м'ясної, бензинової криз, а особливо гучний скандал навколо приватизації Нікопольського феросплавноо заводу, у який була вплутана прем'єрка. "Конфлікт виник не лише через непрофесійні і безвідповідальн і дії уряду, а й внаслідок явної зацікавленості вищих урядовців у розв’язанні цієї проблеми на користь фінансово-промислової групи “Приват” ...Аби викрутитися із халепи, в яку потрапила Ю.Тимошенко, ввечері 1 вересня 2005 року на “5-й канал” було відправлено її радника Михайла Бродського".

1 вересня 2005 року в прямому телеефірі вечірньої програми “5-го каналу” член політради ВО “Батьківщина” і одночасно радник Прем’єр-міністра України Михайло Юрійович Бродський виголосив скандальну заяву, з якої фактично і розпочався так званий корупційний скандал щодо так званого “оточення президента”.... ключовими у заяві М.Бродського були такі слова: “Я утверждаю, что вокруг Ющенко – одна корупция. Петя Ющенко, ваш брат, Виктор Андреевич,... Миша Дорошенко, Петя Порошенко, Саша Третьяков. Много еще расскажу… они все занимаются переделом в пользу себя. ”(http://varnak.psend.com/farysei.html#b5)

"Вранці 3 вересня прямо на засіданні Кабінету Міністрів України Прем‘єр-міністр України Юлія Тимошенко приголомшила всіх заявою, що російський бізнесмен Абрамов особисто повідомив їй про те, що він дав хабар у розмірі 50 млн. доларів секретарю Ради Національної безпеки і оборони України Петру Порошенку і голові фракції “Нашої України” у Верховній Раді України Миколі Мартиненку. ...Голова фракції “Наша Україна” Микола Мартиненко, обурений отриманою інформацією, негайно розшукав і зв’язався телефоном із Абрамовим, а той здивовано відповів, що нічого подібного він Юлії Тимошенко не говорив.

...5 вересня відбулася прес-конференція Олександра Зінченка, де він повторив, як папуга заяву Бродського. Виступ і звинувачення О.Зінченка стали темою № 1 в усіх ЗМІ. “... всю свою заяву він прочитав із листочка, не відриваючи очей. Він так і не назвав конкретних фактів у переліку корупційних дій оточення Ющенка. І не подивився в очі Порошенку, коли говорив свої гучні фрази”. (“Українська правда”)*

"По дорозі до своєї дачі у Кончі-Заспі Юлія Володимирівна запросила туди своїх близьких соратників та друзів. Впродовж ночі з 7 на 8 вересня на її дачі побували радник Прем’єр-міністра України Михайло Бродський, голова СБУ Олександр Турчинов, Генеральний прокурор України Святослав Піскун, міністр оборони України Анатолій Гриценко, віце-прем’єр-міністр України Микола Томенко, відома журналістка Юлія Мостова із протимошенківсь кого “Дзеркала тижня”, яке “мочило” Президента більше ніж усі опозиційні видання. Побували на дачі у цю тривожну ніч й інші високі достойники. ..Тоді обговорювалися дії на завтрашній і наступні дні. ...Як згодом заявив, перебуваючи у Львові, Віктор Ющенко, “на нічній нараді у лісі пророблялися плани організації імпічменту”.
...
8 вересня 2005 року була прес-конференція віце-прем’єр-міністра Миколи Томенка, який висловив свою солідарність із О.Зінченком та заявив про свою відставку. Того ж дня кабмін Тимошекко було відправлено у відставку."

Немає потреби нагадувати, що всі згадані вище звинувачення виявилися примітивною брехнею.
Цитувати
 
 
-4 #2 Ігор 03.03.2019 15:10
Краще закликайте українців, щоб вибрали президентом Гриценка, тільки в цьому випадку можна буде розібратись з баригами.
Цитувати
 
 
+4 #1 УКР 03.03.2019 14:19
Було б добре, якби інші ЗМІ та активісти донесли цю інформацію до адресата!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити