Менше ніж за добу з моменту публікації відео Яніни Соколової зібрало майже 6 тисяч переглядів, майже 2 тисячі лайків і більше сотні коментарів
Українська журналістка Яніна Соколова записала зворушливе відео зі словами подяки українським воїнам, які захищають незалежність держави на Донбасі.
Роликом вона поділилася на своєму YouTube-каналі, передають "Патріоти України".

"Я ніколи не думала, що мені доведеться дякувати тобі. Чому ніколи, тому що я ніколи не думала, що буде війна. Тепер я абсолютно точно знаю, хто Герой нашого часу, а хто антигерой. Я абсолютно точно можу окреслити своїм дітям, хто той дядя чи тьотя, які дозволяють їм вранці цілувати мене, які дозволяють їм гратися з улюбленою іграшкою, які дозволяють дивитися паради і пишатися тим, що в цій країні є справжні чоловіки і жінки, сини і сестри своєї нації", – проникливо звернулася Соколова до українських захисників.

Телеведуча зазначила, що все, що вона робить, можливе тільки завдяки воїнам української армії. Адже в той час, як вони жертвують своїм життям, люди в мирних містах мають можливість не знати, що таке війна. "Це, можливо, прозвучить пафосно, але кожен раз, коли я бачу військових на вулиці, у мене виникають сльози від того, що я живу серед таких, як ти. Все, що я роблю, – все це завдяки тобі. Бо я абсолютно точно знаю, що десь на сході або десь в мирних містах є людина, яка для мене є справжнім ідолом. Тому що віддавати життя за свою країну – це, мабуть, найкрутіший крок, який може статися в нашому житті. Я дякую тобі. Все, що ми маємо тут, в мирних містах, все, що матимемо в майбутньому – це все завдяки тобі", – висловила захоплення героїзмом українських воїнів Соколова.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
-1 #1 Андрей 21.08.2019 21:48
Здравствуйте!
Хотите максимально выгодно построить здание без потери качества?
Разрабатываем современные проекты на металлокаркасы зданий, что позволяет экономить до 30% стоимости. Осуществляем изготовление и поставку металлический каркасов зданий.
Напишите нам, расскажем подробности, предоставим ссылку на сайт, отзывы и прочую информацию о нашей компании.
Для связи: E-mail:
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити