Римма Білоцерківська: Ну що, брати-кролики, УКРАЇНЦІ? Починаємо жити за Конституцією України і будувати ДЕРЖАВУ?
АЛГОРИТМ для виходу із злочину за статтею 109 КК України (повалення Конституційного ладу), в який ми разом з "нашими правителями" зайшли з 26.07.1996 року, для кожного із громадян України.
Кожен громадянин України може написати таке повідомлення, а може навіть заяву про злочин, кожному громадянину України, що сидить у кримінальному просторі приватних юросіб з назвою органів влади яоїсь "країни".
Якщо у вас безвихідь, то ВИХІД ОДИН - В КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ.
Бог у поміч!

Я, громадянин України, паспорт ___________ серія _______ виданий _________________
____________________________________________________________________________,
Ти, громадянин України, ______________________________________________________ не знаю серії і номера твого паспорта.
У нас з тобою та з 46 млн. громадян України є ЄДИНИЙ спільний простір, що належить нам з тобою на праві спільної ПУБЛІЧНОЇ власності: конституційна земельна ділянка в межах ДЕРЖАВИ Україна.
В конституційній ДЕРЖАВІ Україна і ти, ________________________________________, громадянин України, і я, ______________________________________________________ ,
маємо спільний обов’язок виконувати статут ДЕРЖАВИ - Конституцію України та закони ДЕРЖАВИ Україна, що відповідають Конституції України.
Відповідно до статей 5,13,14,133,142 та 143 Конституції України я, громадянин України, ______________________________________, разом з тобою, громадянином України, маю в спільній ПУБЛІЧНІЙ власності і орган державної влади (чи орган місцевого самоврядування), твою посаду ,___________________________ та твою заробітну платню, що ти отримуєш справно, кожного місяця, за МІЙ рахунок, тому зобов'язаний діяти ВИКЛЮЧНО в порядку, встановленому статтею 19 Конституції України, в якій констатується, що: “Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких НІХТО не може бути ПРИМУШЕНИЙ робити те, що НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи ЗОБОВ'ЯЗАНІ діяти ЛИШЕ на підставі, в МЕЖАХ повноважень та у спосіб, що передбачені КОНСТИТУЦІЄЮ та ЗАКОНАМИ України».
Оскільки те, що ти, громадянин України,________________________________________,
вимагаєш з мене, громадянина України, __________________________________________, не відповідає нормам ні нашої з тобою СПІЛЬНОЇ Конституції України, ні законам, що їй відповідають, а саме вимога: ____________________________________________________.
Крім того мені відомо, що така вимога, _________________________________________, виходить від тебе ОСОБИСТО, оскільки орган, у якому ти працюєш, який називається ________________________________ і зареєстрований у Міністерстві Юстиції в Державному реєстрі юридичних і фізичних осіб-підприємців від номером ЄДРПОУ №_____________________ від конституційного органу державної влади (або органу місцевого самоврядування) зареєстрований у ПРИВАТНОМУ Міністерстві Юстиції України.
Міністерство юстиції України, що зареєструвало у кримінальний спосіб як приватну юридичну особу з назвою ___________________________ замість Конституційного органу влади, саме є приватною юридичною особою, яка зареєстрована за ЄДРПОУ 00015622 за Укразом Президета Кучми Л.Д. у відсутність повноважень для утворенні ДЕРЖАВОСТВОРЮЮЧИХ органів влади (до речі, конституційної присяги якого ми не знайшли до цих пір) від 30.12.1997 року за “Положеним про Міністерство юстиції України № 1396/97, яке набрало чинності ТІЛЬКИ 29.01.1998 року, що і є поваленням конституційного ладу .
Таким чином Міністрество Юстиції України з дати 30.12.1997 року є приватною юридичною особою і будь-яка юридична особа, яка знаходиться в його реєстрах є ПРИВАТНОЮ, у тому числі і з назвою ______________________________________________ і до мене, громадянина України немає ніякого відношення.
Таким чином, твоя вимога, громадянине України ,_________________________________________________________________, до мене, громадянина України  _________________________________________________________, поза КОНСТИТУЦІЙНИМ ЛАДОМ ДЕРЖАВИ, УНІТАРНОЇ РЕСПУБЛІКИ УКРАЇНА є ОСОБИСТО твоїм кримінальним злочином проти мене, який носить ознаки складу злочину, передбаченого статтею 109 КК України (повалення КОНСТИТУЦІЙНОГО ЛАДУ ДЕРЖАВИ УКРАЇНА).
Отже, я громадянин України, _________________________________________________, не буду брати участь своєю дією поза КОНСТИТУЦІЙНИМ ЛАДОМ ДЕРЖАВИ УКРАЇНА і виконувати вашу не конституційну і незаконну вимогу про __________________________.

Знайдіть тут повноваження у Кучми створити Міністрество Юстиції якоїсь невідомої конституційному ладу КРАЇНИ.
Стаття 106. Конституції України:
Президент України: 28) створює у межах коштів, передбачених у Державному бюджеті України, для здійснення своїх повноважень консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи і служби.

Римма Білоцерківська, правозахисниця
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити