Всеукраїнський Комітет "Наступ" звернувся з Відкритим листом до міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з вимогою взяти під особистий контроль кримінальні провадження щодо дій "Беркута" під час акції "Вставай, Україно!" 18 травня. У листі, підписаному головою ВК "Наступ" Русланом Секелою (на фото), зокрема, зазначається, що інформація Захарченка про відсутність у ВК "Наступ" дозвільних документів на встановлення наметів на Софійській площі не відповідає дійсності.

ВК "НАСТУП" — Відкритий лист міністру внутрішніх справ В. Ю. Захарченку

Шановний Віталій Юрійович!
 
    Просимо відреагувати на таку ситуацію:  21 травня 2013 р. під час свого виступу у Верховній Раді України стосовно подій під час акції «Вставай Україно!» 18 травня 2013 року, Ви звинуватили Всеукраїнській комітет «НАСТУП» у відсутності відповідних дозвільних документів на встановлення туристичних наметів на площі Софіївській, що у Києві.
Повідомляємо: дана інформація не відповідає дійсності!
 Згідно з Указом Президії Верховної Ради РССР “Про порядок організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій в СРСР” від 28.07.1988 р. із заявою ВК «НАСТУП» про проведення мітингу до виконавчого органу місцевої ради в письмовій формі було зазначено мету, форму, місце проведення заходу, час його початку.
Як доказ направляємо Вам копію повідомлення, котре було скероване представниками ВК «НАСТУП» 14 травня 2013 року на ім’я голови КМДА Попова О.П.  стосовно початку 18 травня 2013 року безстрокової акції протесту із встановленням туристичних наметів на пл. Софіївській. (Див. у додаток Вих. № 22 від 14.05.2013р.).
Виконавчий орган КМДА не повідомив нас щодо відмови проведення заходу та не звернувся до суду із заявою про заборону проведення заходу. Відповідно, встановлення наметів на пл. Софіївській було законним.
Враховуючи ці обставини і відповідно до ч. 2 ст. 39 Конституції України щодо обмеження реалізації права на проведення мітингів, дії представників «Беркуту» кваліфікуємо як протизаконні та вимагаємо негайного звільнення усіх осіб, котрі  причетних до незаконного знесення наметового містечка 18 травня 2013 року та побиття громадських активістів на Софіївській площі.
Також просимо Вас взяти під особистий контроль кримінальні провадження, що порушені по даному питанню та забезпечити їх неупереджений розгляд  та представлення у суді.

З повагою,
Голова Всеукраїнського комітету «Наступ»
Руслан Секела


Інф.: nastup.org
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити