Коли в "днр/лнр" увійдуть 2 дивізії американських миротворців, там усе закінчиться швидко і просто, - російський журналіст і публіцист Олександр Невзоров
Про це Олександр Невзоров сказав 15.11.17 у програмі "Невзоровські середи" на "Ехо Москви".
Усе. Вже, як би, політика тут закінчилася, ми бачимо, що в "днр", так само могутньому як "лнр", уже почалася продрозверстка і божевільний Захарченко вимагає, щоб у населення вилучали б надлишки продовольства, щоб вони здавали вирощені на маленьких огородиках врожаї, тому що там те, що називається, ймовірно, настала цілковита дупа.

Ну і плюс абсолютною реальністю, легко прораховуваною, стало введення миротворців. А це 2 американські дивізії, які абсолютно, наскільки я розумію, не схильні сентиментальничати з приводу русского міра і які досить швидко і легко наведуть там порядок, оскільки це вже навіть ... Це навіть не Зімбабве.

Ось, у Зімбабве все дуже складно. У Зімбабве гранично складно.
Ви коли-небудь пробували грати в шахи, маючи тільки чорні фігури на тій і на іншій стороні, так?

Ось, переворот у будь-який африканській країні - це диявольськи неприємна штука, тому що грати тільки одними чорними фігурами, які самі себе не дуже точно ідентифікують, за кого вони в цю хвилину, чий це слон, куди повинен іти цей пішак, з якою він боку прийшов, ніхто ж не розуміє, так? Ось там перевороти - це штука складна.

А в "лнр" і "днр", я думаю, закінчиться все дуже швидко і просто.

Повний текст

Інф.: echo.msk.ru

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити