Євген Головаха: Влада не рахується навіть із цивілізованими формами протесту
"У нас склалася дуже дивна ситуація, коли громадяни починають більше боятися правоохоронців, ніж злочинців, - наголосив у своєму інтерв'ю гість газети "День" - відомий соціолог Євген Головаха. - Це взагалі страшна річ. Справа в тому, що злочинці можуть тільки порушувати закони і уникати відповідальності, а правоохоронці не тільки порушувати закон, але користуючись своїм офіційним положенням, уникати будь-якої відповідальності. Взагалі виявилося, що міліція за останні 20 років залишається найбільш корумпованою".
Нагадаємо, напередодні мітингувальники протестували біля будівлі МВС, а деяким з них навіть вдалося потрапили на аудієнцію до міністра Віталія Захарченка, щоб озвучити свої вимоги. Проте це не вберегло їх від жорстокого розгону.
"Беркут" - це хлопці, які виконують наказ, - продовжує Євген Іванович. - Це їх безпосередня робота, нічого іншого вони не вміють. У даному випадку, треба починати з тих, хто дає такий наказ. А тут ситуація дуже складна. Віддають накази, на жаль, ті люди, які вмонтовані в цю систему. Так було і в радянські часи. Єдине, чим відрізняється нинішня ситуація – міліція зустрічає агресивний спротив.
Але на Майдані агресивного спротиву не було. Просто наша влада не хоче рахуватися навіть з цивілізованими формами протесту. І це ми вже бачили в багатьох випадках".    

Інф.: day.kiev.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
+1 #2 Лариса 20.07.2013 21:18
Милиция давно перестала быть правоохранитель ной структурой. Это скорее правопохоронная организация. В связке с прокуратурой и судами она образует коррупционно-бизнесовую систему, цель которой - заработать максимально возможное количество денег, пользуясь своим положением и не брезгуя ничем.
Действительно, народ больше боится их. Ведь, если на меня нападет гопник, то у меня есть шанс отбиться, удрать или договориться. От милиции отбиться не получится, поскольку это будет расценено, как сопротивление или нападение на сотрудников милиции, ну а детали в данном случае не важны: есть кому приерыть.
Цитувати
 
 
-2 #1 toyoter 20.07.2013 11:19
По программе «TOYOTA AUTOCENTER» формируя свою собственную сеть
менеджеров, Вы получите от $70 000 на собственный автомобиль и до $15 000 за каждого нового
«Менеджера Online». Программа ждёт запуска и будет открыта 20 июля 2013 года.
Уже сейчас Вы можете получить свою сеть менеджеров при открытии программы.
Зарегистрируйте сь на сайте toyota-autocenter.com/?mgr=toyoter
в предварительный список и просто расскажите об этой возможности.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити