Євген Головаха: Влада не рахується навіть із цивілізованими формами протесту
"У нас склалася дуже дивна ситуація, коли громадяни починають більше боятися правоохоронців, ніж злочинців, - наголосив у своєму інтерв'ю гість газети "День" - відомий соціолог Євген Головаха. - Це взагалі страшна річ. Справа в тому, що злочинці можуть тільки порушувати закони і уникати відповідальності, а правоохоронці не тільки порушувати закон, але користуючись своїм офіційним положенням, уникати будь-якої відповідальності. Взагалі виявилося, що міліція за останні 20 років залишається найбільш корумпованою".
Нагадаємо, напередодні мітингувальники протестували біля будівлі МВС, а деяким з них навіть вдалося потрапили на аудієнцію до міністра Віталія Захарченка, щоб озвучити свої вимоги. Проте це не вберегло їх від жорстокого розгону.
"Беркут" - це хлопці, які виконують наказ, - продовжує Євген Іванович. - Це їх безпосередня робота, нічого іншого вони не вміють. У даному випадку, треба починати з тих, хто дає такий наказ. А тут ситуація дуже складна. Віддають накази, на жаль, ті люди, які вмонтовані в цю систему. Так було і в радянські часи. Єдине, чим відрізняється нинішня ситуація – міліція зустрічає агресивний спротив.
Але на Майдані агресивного спротиву не було. Просто наша влада не хоче рахуватися навіть з цивілізованими формами протесту. І це ми вже бачили в багатьох випадках".    

Інф.: day.kiev.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити