Сумнівні "команди", ігноруючи Конституцію України, плодять чергові "моделі розвитку" і пропонують їх нашому роз’єднаному суспільству
Аналітика громадських дій по Україні дає право зробити певні висновки:
Становлення України як самостійної і незалежної держави проходить на даному етапі броунівський рух. Незважаючи на громадську (переважно з боку політичних діячів) активність в кожному населеному пункті, розраховуючи на мовчазну згоду більшості заклопотаних весняними справами громадян, на необґрунтовані пропозиції миру, не чисті на помисли та наміри "активісти – аферисти" виношують плани остаточного підневолення українського народу. Розповідаючи про стратегію врегулювання ситуації в Україні, вони ігнорують необхідність виконання Конституції України чиновниками, вимоги щодо обліку національних скарбів: надр, фінансів, землі, промислових об’єктиві та ін., а також складання публічних реєстрів власності і власників та прийняття  лише на цьому підґрунті СТАТУТІВ ТЕРИОРІЛАЬНИХ ГРОМАД – публічних власників, вони продовжують підштовхувати Україну до нових екстремальних випробувань на міцність нації: «З вогню та в полум’я» .
Слухаючи ініціаторів "нового суспільного договору", потрібно критично мислити. На відео з 6 хвилини 15 секунд можна зрозуміти суть висловлювань псевдоактивістів
Передбачаймо наслідки, робімо висновки і стверджуємося у правильності обраних дій по встановленню конституційного ладу в державі.
З 6 хвилини 15 секунди можна зрозуміти суть висловлювань псевдоактивістів
Ну і далі інтерв’юер висловлює бажання якоїсь "команди" примусити нас до якогось "суспільного договору".

Як бачите не доведена справами правового захисту "команда" має чергову "модель" і пропонує її нашому роз’єднаному суспільству.
Адже бачимо «активізм», спрямований на збереження хаосу, на збереження накраденого в одних руках. Мета таких дій - не дати реалізуватись Конституції України, нормам Українського права і Закону.

В цьому напрямку є "діячі", які мотивують до збочення демократії. Ніяк не вгамуються і нав’язують нам інший злочинний шлях, щоб у кінцевому результаті привести до зміни Конституції України.
В їх поглядах - наступні неправові кроки їхньої програми дій.
1. Прийняти Статути в містах і селах не проводячи інформаційно роз’яснювальну роботу серед громадян України.
2. На рівні держави в кожній адміністративно-територіальній одиниці - прийняти "суспільний договір" (фантазія найнятих партійною системою та олігархами правозахисників та інших "діячів").
3. Тим самим привести суспільство до Зміни Конституції України (існує проект прийняття якоїсь там Народної Конституції із солодкою назвою «Народовладдя», що теж ділить суспільство на народ і олігархів. Так звані «народовладці» визнають, що власниками викрадених об’єктів державного майна без документів є олігархи. Галасують за факт привласнення викраденого як незворотній.
4. І всі ті дії проводяться заради одного: зміни статтей Конституції України, пов’язаних із власністю Українського народу, власністю територіальних громад, з адміністративно-територіальним поділом, минуючи процес самоорганізації і освіти українських громадян на місцях, щоб народ став реальним ефективним публічним власником національного багатства.

Як ставитись до цього ? Звісно - не допустити нових експериментів над Україною. Звісно, що українці на це ніколи не підуть. Події останніх 4-х років добре навчили Український народ не вестись ні на які гасла. На жаль, немає до кого йти, немає правомірних і конституційних державних органів, до думки яких варто було б і доцільно прислухатись, а тим більше виконувати злочинні рішення (ст 60. Конституції України. «Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази).

У нас є єдина об’єднавча модель – конституційна платформа оформлення майна і землі на нас з вами, щоб реалізувати свої людські права. Дорожня карта вже викладена і втілюється на місцях. Через неї Держава як інструмент захисту і гарантії прав і свобод Українців стане національною, соціально-орієнтованою. Інший варіант не припустимий.
За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність. Це до посадовців. А от щодо деяких "громадських активістів" у нас поки є лише "стовпи сорому" у Фейсбуці.
Весна буде занадто активною. Будьте, панове, в темі.

Інна Плотнікова, правозахисниця
Інф. із групи у Фейсбуці "Інвентаризація  ОБ'ЄКТІВ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАСНОСТІ"

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити