Вандали в Одесі подерли Державний прапор на мотузки для огорожі біля "наливайки"!
Хоч як не силкується одеська українофобська влада переконати всіх, що наша Південна Пальміра – місто "інтернаціональне" (читай – російське), мова тут "регіональна" (читай – російська), а самі жителі є "патріотами Одеси", а не України, життя повсякчас спростовує ці брехні. І тому Дерибасівську прикрашає розмальований соняшниками балкон квартири Вікторії Сибір із написом "Слава Україні!", який вона відновила після того, як комунальники зафарбували його. А ось свіжий факт. Ранком шостого листопада Глібу Громову, помічнику народного депутата свободівця Павла Кириленка, один із жителів міста повідомив, що на вулиці Лазарева, 34 здійснено наругу над Державним прапором України. Як і сподівався цей чоловік, свободівці миттєво відреагувати на таке злочинне неподобство.

Прибувши на вулицю Лазарєва, вони побачили, що в ході будівельних робіт біля «наливайки» ППФ «Топаз» тротуар обгородили... прапором України. Зовнішній вигляд його вказував на те, що перед цим його подерли на смуги і потім використали їх як мотузки. Свободівці зафіксували ситуацію на відео й викликали працівників міліції. Слідчі склали відповідний протокол про правопорушення й зареєстрували справу.

Одеська обласна організація ВО "Свобода" розцінює цей випадок як свідомий та цілеспрямований акт наруги над державним символом України та вимагає від правоохоронців кваліфікувати його як злочин. Згідно зі статтею 338 Кримінального кодексу України націоналісти наполягають застосувати до злочинців найвище покарання, передбачене за подібні злочини – позбавлення волі терміном до 3 років. Свободівці вимагають провести комплексну перевірку діяльності суб'єкта підприємницької діяльності ППФ «Топаз». Власник закладу має усвідомити, на чиїй землі перебуває, й затямити, що зневага до державних символів є неприпустимою.

За словами голови обласної організації ВО «Свобода» Андрія Маляса, цей інцидент є наслідком агресивної українофобської політики місцевої влади. «Донедавна очолювана уродженцем Сахаліну Костусєвим міська рада протягом останніх років цілеспрямовано й систематично нагнітала агресивну антиукраїнську істерію. За допомогою кишенькових медіаресурсів, таких як підконтрольні нині заарештованому олігарху з кримінальним минулим Ігорю Маркову АТВ, «Таймер» цілодобово нав'язували одеситам ненависть до всього українського, закликали до опору національним проявам. Сепаратистські та антидержавні організації за підтримки міської ради організовували антиукраїнські заходи, влаштовували провокації з вивішуванням над державними установами символів злочинної комуністичної ідеології. Звичайно, що в мільйонному місті є частина антисоціальних чи національно деградованих осіб, яких подібні заклики підштовхнули до відповідних дій. Однак такі факти мають отримувати належну оцінку, а порушників слід суворо карати», – зазначив націоналіст.

До речі, двома тижнями раніше одеські свободівці були змушені зняти прапор КПУ із серпом і молотом на Куликовому полі, що впродовж двох днів майорів на флагштоку, який належить міській громаді. Натомість вони підняли там державний стяг. А щодо «наливайок», то з ними вже давно ведуть непримиренну боротьбу активісти місцевих молодіжних націоналістичних організацій «Сокіл» та «Студентська Свобода». Цими днями в результаті проведеного рейду вони виявили кіоск на розі вулиць Мечникова та Ольгіївської, де вільно продавали алкогольні та тютюнові вироби неповнолітнім і торгували контрабандними товарами. На вимогу учасників рейду слідчі Портофранківського райвідділу міліції склали відповідний протокол про правопорушення.

Які будуть подальші дії правоохоронних органів, чи будуть покарані винні у нарузі над державним символом, невдовзі побачимо. А можливо, що все відбуватиметься за тим же сценарієм, що і в місті Берегове, де 31 серпня четверо молодиків поглумилися над Державним прапором. Там суд над вандалами відкладено до 20 листопада, а двох підозрюваних  у злочині тим часом уже «обілили».

Сергій Горицвіт, незалежний журналіст,
для "Волі народу"

На світлинах: «наливайка» ППФ «Топаз», подертий Державний прапор України
Фото прес-служби Одеської обласної організації ВО «Свобода»

Коментарі

 

Коментарі  

 
-1 #1 Гость 07.11.2013 20:38
как вы в тряпке флаг рассмотрели!?))))
а то,что людей на дорогах убивают и не отвечают это нормально и законно? вшивые гонимые нациАНАЛисты!!!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити