Ігор Запрудський, правозахисник: Готувати і проводити місцеві вибори в не передбачених Конституцією ОТГ, та ще й без реєстрів публічної власності - це злочин!
У державі немає Конституційного ладу. Усі без винятку "гаранти" НЕ виконали клятву, дану на Біблії і Конституції.
Владою в Україні за Конституцією є Український Народ! А ті, що злочинним чином узурпували Владу Народу мають назву "органи". "Органи влади" замість того, щоб як вірні пси служити Конституційному Власнику Держави - Українському Народові і працювати на його благо, за всі роки незалежності України так і не встановили Конституційний лад.

До сих пір немає реєстрів публічної власності і реєстрів власників! Псевдоалігархи-шахраї по-грабіжницьки 25 років користуються Національним Багатством України! Злочинно і абсолютно безконтрольно!
Усе те, що вони називають своїм - не має жодного законного документа-посвідки, бо це злодійство (згадайте хоча б долю Чечетова і Семенюк-Самсоненко).

Ті, хто добровільно або через незнання включився в шахрайську схему виборів у так званих "об'єднаних територіальних громадах" (ОТГ), нав'язану кримінальним псевдоалігархатом - наступають на ті ж граблі!
Готувати і проводити місцеві вибори в не передбачених Конституцією ОТГ, та ще й без реєстрів публічної власності - це злочин!!!

Ця, вже випробувана роками, рейдерсько-злодійська схема "працює" на всій території України. А причиною є те, що в державі немає Конституційного ладу. Усі без винятку "гаранти" НЕ виконали клятву, дану на Біблії і Конституції.

До сьогодні немає обліку публічної власності Українських Територіальних Громад! Обласні, районні адміністрації виконують роль смотрящих корумпованої олігархічної системи над територіями...

А зараз, під шумок АТО, вони виконують чергове грабіжницьке завдання по "добровільному" об'єднанню терромад - без реєстрів і статусу публічного власника!
Це зухвалиий злочин проти держави Україна та її громадян!

Усі без винятку проолігархічні політпроекти, які брали участь в неконституційних виборах у так званих ОТГ, є злочинцями і зрадниками Української Держави!
Народні депутати України, журналісти, якщо у вас вистачить ДУХУ, піднімайте ці питання на державному рівні.

Ігор Запрудський, правозахисник
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити