Український народ є єдиним і виключним власником національного багатства, - Рімма Білоцерківська, правозахисниця
1 грудня 1991 року український народ на референдумі затвердив Декларацію про державний суверенітет України. Ми проголосили український народ єдиним і виключним власником національного багатства України (див. Розділ VI). Саме ця Декларація, затвержена українським народом на референдумі (фактично, на Національних Зборах) стала основою нашої Конституції.

Кожен громадянин знає, скільки у нього квартир, машин, бо ця власність оформлена на нього. Чому ж чиновники вирішили, що українська нація не повинна знати, скільки у неї національного багатства? Усі цивілізовані держави починали саме з обліку національного багатства. А в Україні не була проявлена воля української нації виконати Декларацію про державний суверенітет. Це наш гріх і наш злочин проти наступних поколінь...
Тому пора пробудитися від летаргічного сну. Ми повинні перестати платити за електроенергію в офшори, в той час, коли ця енергія належить територіальній громаді (ст. 142 Конституції України). Частка кожного громадянина в національному багатстві має бути однакова для всіх. Якщо у когось ця частка завищена, то звідси починається злочин. Ось чому потрібен облік національного багатства. Без обліку не видно, хто скільки вкрав... Тепер видно, де правда, а де брехня.

Звертаюсь до всіх чиновників, які знаходяться у брехливому, неправовому просторі: пам'ятайте, що за рішенням наших Національних Зборів 1 грудня український народ є єдиним і виключним власником національного багатства. І це рішення не може змінити ніхто. Ми повинні залишити землю і всі природні ресурси наступним поколінням.

Див. ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ

Інф. із сторінки Рімми Білоцерківської (Циганок) у Facebook

 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити