Переважна більшість громадян, що взяли участь в обговоренні, яким має бути великий Державний герб України, пропонують взагалі нічого не міняти, або визнати малий Державний герб великим
Про це розповів під час експертної дискусії в Укрінформі голова Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович.
"Конкретно щодо великого Державного герба. Дуже часто приходили пропозиції не використовувати лева, бо він не має відношення до історії України; обов’язково використовувати козака, бо це історія; обов’язково використовувати елементи Петриківського розпису, Трипільської культури, а також скіфські символи; додати до герба такі символи, як сонце і булава. Але найбільше ми отримали звернень або нічого не міняти, або збільшити діючий герб на декілька міліметрів і визнати його великим гербом. Таких звернень від громадян було найбільше", - сказав Дробович.

Він додав, що як експерти, так і громадяни дуже часто зверталися з тривожними запитами щодо того, наскільки масово використовуватиметься великий Державний герб України в разі його прийняття.

«І найбільше це хвилює людей, тому що ніхто не хотів би замінювати паспорти і так далі. Багато дуже запитів щодо саме вузького, ексклюзивного використання великого Державного герба», - зауважив Дробович.

Інф: ukrinform.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити