Конаюча московська відьма ще сіє смерть і смуту, а в цивілізований світ напихає все більше дикунства, - Євген Дудар
 
З  НОВИМ  -  ПО–НОВОМУ 
КГБ ХУТОРА "МОЗАМБІК", ЩО В ДЖУНГЛЯХ ЄВРОПИ, ВІТАЄ ПРОГРЕСИВНЕ ЛЮДСТВО З ПРИЙДЕШНІМ НОВИМ РОКОМ!
   Ми, очільники Комітету Громадської Безпеки (КГБ) хутора "Мозамбік" – Ваня Молдаван, Вітя Царапкін та Ізя Чачкес, активно підтримані прогресивною громадськістю, шлемо палкі новорічні вітання добрим і чесним людям усього світу! Процвітання Вашим державам, миру Вашим оселям, світлої долі Вашим народам! Аби жодна загарбницька чума ніколи не порушила Ваших кордонів, а сатанинські брехливі язики – Ваших душ!
   Роки невпинно біжать до вершин нової епохи, а людство чалапкає назад у печерний хаос. Дика ординська мораль, - завойовуючи нові території, якомога більше вбивати чоловіків і ґвалтувати жінок, - здається, проросла чортополохом гібридизації вже й у країнах Європи. Одні кажуть, що озвучив її вперше своїм солдатам кривий тілом та душею "генералісимус" Суворов: "Чемь больше вы изнасилуете ихних женщин, темь меньше у нас в Европе будет врагов"… Інші кажуть, що ця фраза  належить маршалу Жукову…Та хіба значення має, кому належить фраза?  Застосування цієї дикунської "селекції" проводилася і проводиться скрізь, де ступала й ступає нога самозваного "освободітєля"… То ж не дивуймося, що деякі політики деяких країн і сьогодні - на підтанцьовках у смертоносному танці кремлівського сатани. Може якраз у декого з них і пошкрябують душу генетичні щупальця "проізводітєля"…
  
    Отже: ЛЮДИ, БУДЬТЕ ПИЛЬНІ! "Гібридизація" отруйною змією вповзає у Ваші нації, у Ваші серця, у Ваші душі! Не допустіть, щоб на кордонах Ваших держав вона з"явилася на "освободітєльскіх" танках!..
     Вітаємо із прийдешнім Новим роком багатостраждальний і мужній Український народ! Чотири століття він носив на своїй спині гібридного "родича", який випив море народної крові, знищив  десятки мільйонів його синів і дочок, обікрав  землю і душу, а тепер, як конаюча відьма, ще сіє смерть і смуту. Організовує по всьому світу покидьків, аби нашому народові не дати об'єднатися із цивілізованим людством. А в цивілізований світ напихає все більше дикунства.
    
      Вітаємо сердечно мужніх захисників України!       
      Дорогі наші лицарі честі, совісті й відваги!
     Розуміємо, як важко тримати оборону  на пристріляних ворогом позиціях. Як важко втриматися, щоб на шквал ворожого вогню із гармат, градів, мінометів - відповідати лише зброєю "дозволеною" якимись там "домовленостями"… Як принизливо доводити міжнародним "бухгалтерам", покликаним "моніторити" ситуацію, що ми захищаємо свою землю… Як важко втриматися, щоб не сказати: "Панове! Коли ми, не допусти, Господи, похитнемося, і вся ота ка-путінська орда посуне на ваші кордони, якої ви тоді заспіваєте?! Чи будете ви тоді думати, яким калібром своє життя рятувати і ворогові не дати пройти у ваші оселі? І чи будуть тоді ваші гібридизовані пащековські ще й комусь вказувати, яку історію він повинен визнавати і кого героєм називати?"..  

      Здоров'я Вам, дорогі наші лицарі! Незламного духу і перемог! Нехай Господь оберігає Вас від ворожого смертоносного залізяччя, а любов народу й віра у Вас – від пропагандивної отрути. Новий, 2018–й рік,  нехай же принесе кожному із Вас особисте щастя й світлу долю!  А  Україні – істинну ВОЛЮ й МИР – що є  об'єднаним  синонімом  до  святого слова ПЕРЕМОГА!  
     
      Кожного разу, проважаючи пройдешній рік, за щось там йому дякуємо, зустрічаючи прийдешній, чогось у нього просимо й на щось там надіємося. А все оте, що ми пережили, чого чекаємо і що випрошуємо, залежить від нас самих. Вже який раз нагадаємо слова Бруно Ясенського: "Не бійтеся друзів. В крайньому разі вони можуть вас зрадити. Не бійтесь ворогів. В крайньому разі вони можуть вас вбити. Бійтесь байдужих. З їх мовчазної згоди творяться і зради, і вбивства"…
       Та є ще одна страшна хвороба у сучасного людства - синдром ненаситності.
       Дикун, троглодит був морально вищим од сучасного умовного-цивілізованого "інтелектуала" тим, що він не відзначався ненажерливістю. Сучасних представників "гомодебілоінтелектус" характеризує  синдром солітера, який ніколи не відчуває наситності й може смоктати свого "годувальника" доки не лусне. Якщо годувальник, звісно, не "дезинфікує" свій організм.
      Суспільний організм нашої держави, як і кожної постімперської формації, переповнений бацилами диверсійної чуми. У даному випадку – московитської. Її  носіями й сівачами. Морально-сформовані норми очищення в аморальному середовищі ніколи не дадуть позитивного результату. І приміряти ці "цивілізовані" юридичні лапсердаки на спини бандюків, грабіжників - зайшлих й продажну свою твань,- наївно. Скаженого звіра  не гладять… І навіть не приборкують. Бо сказ – це хвороба. Заразна, смертельно небезпечна і… непередбачувана.
    
      То ж у Новому році – добрі поради сприймаймо, але й свій розум маймо.
      Та повернемося до "суспільного організму" – Джунглів Європи взагалі і громадськості хутора "Мозамбік" зокрема.
      Твердо знаючи, що сила народу – у його єдності, успіхи народу – в його рішучості, а перемога народу – у його вірі, ми – єдині, рішучі і віримо, що добро переможе зло. Правда, різні шарлатани - від протизаконних "узаконювачів" до "побутових обслуговувачів" - намагаються зламати нашу віру. Маніпуляцією платіжками, "колгоспними лічильниками", вигаданими гігакалоріями, а то прямим, наглим і цинічним рекетом. Який іменують "рекомендованими сумами до сплати". То ж ми питаємо: Де ви найвисокочоліші державні чиновники? Де ви "законотворці"? З вилами, з крилами, з коронами на голові. Словесні балалайочники й вічні кулуарники? .. Ви ж усі звертаєтесь: "Дорогий народе!"                 
Чи ви не бачите, що оті ненаситні солітери перетворюють людей на своїх кріпаків?..
       Комітет Громадської Безпеки хутора "Мозамбік" запевняє увесь чесний люд України, що в Новому, 2018 році на хуторі з корупцією буде покінчено остаточно. Й ота чиновна каламуть, оте приниження, оте обдирання - кануть у Лету. Для цього назрівають і зовнішні передумови. Переконавшись, що злочинні "шакали" й контролюючі "вовки" – спорідненого виду, ВИЩІ ПРИРОДНІ СИЛИ шлють людству на підмогу його вірного друга  ПСА.       

       Віримо, що найвище керівництво  нашої держави давно відчуло  цю потребу. І нещодавно прийнятий Указ Президента про гуманне ставлення до тварин, не випадковий.
      То ж давайте, друзі, допоможемо РЯБКОВІ упровадити в нашій державі й гуманне ставлення до людей! Щоб у 2018 році українець не шукав заробітку і комфорту по чужих землях, а відчув себе спражнім, щасливим, поважаним  господарем у своїй хаті!

Привітання запротоколював  
і до друку подав  
сатирик Євген ДУДАР

27 грудня 2017 р.
Хутір "Мозамбік"
          

P.S. З метою розширення числа
ощасливлених привітанням, воно                                                           
буде опубліковано у січневому
числі часопису "ПЕРЕЦЬ" та на
сторінці сатирика у соцмережах.
Поширювати   д о з в о л я є т ь с я!

                                                                        
                                                                        

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити