Соцмережі відповіли відомому українському композитору: не в тій країні живеш
Оцінили антиукраїнські заяви Бистрякова і адміністратори відомого сайту "Миротворець".
"У нього життя тільки починається. Він не зміг сам заглянути в Чистилище і побачити російських військових злочинців, які вбивають його співвітчизників. Ми вирішили чуваку допомогти, помістивши його поруч з ними", – йдеться в повідомленні.

Українці в соціальних мережах жорстко розкритикували відомого композитора Володимира Бистрякова, який в інтерв'ю одному з російських пропагандистських ресурсів повідав про те, як в Україні "вбивають культуру".

Відзначимо, що, за словами Бистрякова, в Україні "нових фільмів, по суті, немає", додавши, що, на його думку, нинішня ситуація в країні гірша, "ніж за часів сталінських репресій".

"Плюс" чорні списки ", за якими ми перевершили вже і часи інквізиції, і часи сталінських репресій. ... І, крім безвіза, за яким нічого не варто, тому що не дається право на роботу, а просто так, з'їздити, кави попити. Це наші "досягнення" за цей час", – розповів він.

У свою чергу, відомий український письменник Андрій Кокотюха в своєму Facebook відповів Бистрякову, припустивши, що він "не в тій країні живе".

Сайт "Сегодня" зібрав найбільш показові коментарі користувачів.

Відомий український письменник Андрій Кокотюха в своєму Facebook відповів Бистрякову, припустивши, що він "не в тій країні живе".

Також жорсткій критиці висловлювання Бистрякова, а також інші подібні вислови, піддала і віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

"З тими, хто волає: "Україно, вставай!", пише в стрічці, що у нас "немає держави", просторікує по ефірах про те, що "держава не сталася", про "геноцид" – у мене різні життєві цінності", – підкреслила вона.

Також політик закликала своїх опонентів виступити з подібними промовами перед українськими вояками, які захищають нашу країну на передовій.

Інф.: segodnya.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити