Журналіст Остап Дроздов: Розпродаж землі може стати цунамі, про яке ми навіть не здогадуємось!
Манхеттен був проданий племенем Манахата нідерландським мореплавцям за 60 гульденів.
Я вважаю, що зараз у центрі Європи живе таке ж плем'я Манахата, яке готове за безцінь продати свій скарб. Населення планети зростає, а землі більше не стає. Тому на перший план виходить питання продовольчої безпеки. Хто має землю і можливість на на ній вирощувати, тому належить майбутнє світу. Усі інші - холопи й раби.
Земель стає все менше. Щорічно губиться 30 млн. гектарів земель! Україна має 60% світових чорноземів. Українська земля - ласий трофей для новітніх чужинських "мореплавців"!
Розпродаж землі може стати цунамі, про яке ми навіть не здогадуємось! Це прощання із землею, по якій ви ходите! Я категорично проти запуску ринку землі!... 200 людей здатні скупити всю українську землю! Країна в одну мить може стати власністю 200 людей! А селянин залишиться голим і босим! Він стане холопом на не своїй землі! Не хотілося б цього.
Про це журналіст Остап Дроздов сказав у програмі "Прямим текстом" (див. на відео з 14:45):

Коментарі

 

Коментарі  

 
-1 #1 Лера 13.10.2019 15:45
Да они и так считают уже всех за холопов. Прибрали всё к рукам. Обл.газа поплакались, порассказали, что не гармонируют безопасность, и протащили свои хотелки. А то, что они не выполняют нормативные правила, да и не будут их выполнять, так проще и экономней. Нужно увеличить персонал в три раза (до того как был 5--10 лет назад), всё было рассчитано, и из этого набран штат- нормаочас на каждую операцию,кол-во объектов, расстояние между объектами. Т.е все элементарно проверяется....
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити