Найголовніше, з чим має ознайомитись кожен українець протягом найближчого місяця - це текст Угоди про Асоціацію
Документ викладений на 236 сторінках. Проект угоди, що включає зону вільної торгівлі з ЄС, складається з 7 розділів і 486 статей, ряд яких присвячений діяльності медіа, захист персональних даних, захист інтелектуальної власності і т.п.
Київ сподівається підписати угоду під час саміту Східного партнерства 28-29 листопада у Вільнюсі.

Згідно з проектом угоди, цілями асоціації є: сприяння поступовому зближенню сторін, поглиблення участі України у політиці, програмах та агентствах ЄС, запровадження умов для посилених економічних і торговельних відносин, які вестимуть до поступової інтеграції України у внутрішній ринок ЄС, в тому числі завдяки створенню поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі, поглиблення співпраці у сфері безпеки з метою забезпечення верховенства права та поваги до прав людини і основних свобод.

Згідно з низкою додатків до проекту угоди, Україна також зобов'язується адаптувати вітчизняне законодавство із зазначенням конкретних термінів. Зокрема, передбачається гармонізація законодавства про аудіовізуальні медіауслуги протягом двох років після набуття чинності документа.
Як повідомлялося, міжвідомче узгодження проекту Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом було завершено в серпні.

Після схвалення урядом пропозицію про підписання Угоди про асоціацію буде передано президенту України .
Київ сподівається підписати угоду під час саміту Східного партнерства 28-29 листопада у Вільнюсі.
Повний текст Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом і його державами-членами читайте за посиланням тут.

Інф: ipress.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
-1 #1 петро 30.10.2013 19:09
Україна не поділяє цінності Європи тому асоціацію не підпише.....
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити