Історія проведення Міжнародного дня боротьби за ліквідацію бідності (Міжнародний день боротьби за ліквідацію убогості) нерозривно пов'язана з датою 17 жовтня 1987. У цей день більше 100 тис. людей зібралися на площі Трокадеро в Парижі, де в 1948 році була підписана Загальна декларація прав людини, щоб віддати данину пам'яті жертв крайньої убогості, насильства і голоду. Присутні заявили, що убогість є порушенням прав людини і підтвердили необхідність спільними зусиллями добиватися дотримання цих прав.
 
Відповідні заяви накреслені на пам'ятному камені, який був відкритий в той день. З тих пір люди щороку збираються 17 жовтня, щоб підтвердити незмінність своєї позиції і продемонструвати солідарність з незаможними.
 
Такі ж пам'ятні камені були відкриті в багатьох країнах світу. Один такий камінь знаходиться в саду Центральних установ Організації Об'єднаних Націй, і саме біля нього проводиться урочиста церемонія, яку щорічно організовує Секретаріат Організації Об'єднаних Націй в Нью-Йорку.
 
Своєю резолюцією, прийнятою 22 грудня 1992, Генеральна Асамблея ООН оголосила 17 жовтня Міжнародним днем боротьби за ліквідацію убогості і закликала всі держави присвячувати цей День проведенню і пропаганді , в залежності від специфіки країни , конкретних заходів , пов'язаних з ліквідацією злиднів та бідності.
 
Які конкретні заходи підготувало нам до свята наш уряд? Заборгованість по зарплаті, затримку виплати соціальних допомог на дітей, пенсій дітям інвалідам, підвищення цін на продукти харчування, бардак в тарифах на послуги ЖКГ і нескінченну пісню про «покращання».

Інф.: duhvoli.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити