Єлизавета ІІ шукає садівника. З плюсів — проживання у палаці та цілодобове харчування
Вітається політ фантазії, кажуть, королева любить нововведення.
Кажуть, що англійська королева хоче бачити наглядачем свого саду новатора з творчими ідеями та зовсім не проти нововведень.
Що пропонують
Робота на свіжому повітрі, проживання в палаці та харчування, що може бути краще? Ну хіба що ще й зарплата: 18 тисяч фунтів на рік (в перекладі на гривні це близько 630 тисяч гривень). Саме таку суму пропонують майбутньому садівнику Букінгемського палацу.
 
Палац шукає людину на повний робочий день, п’ять днів на тиждень. Працівника, зацікавленого в експериментах, зі свіжим поглядом і креативними ідеями.
 
Що треба робити
В обов’язки співробітника входить доглядати за королівськими садами, а також районами навколо Сент-Джеймського та Букінгемського палаців, на «винятковому рівні». 
 
Якщо життя в стінах палацу може здатися привабливим, то варто врахувати, що на прогулянки замком не буде вистачати часу. Королівські садівники відповідають за газон, який займає більш ніж 40 акрів, з якого постійно потрібно збирати сміття, листя, видаляти бур’яни тощо. Працівники підрізають кущі та троянди, а також косять газон, доглядають за всіма рослинами, молодими деревами та чагарниками.
 
Звичайно ж, садівникам необхідно піклуватися про квіти її Величності — садити та поливати їх. Щоб рослини «продовжували забезпечувати дивовижне оточення чудової історичної будівлі, а також гучних подій», наприклад, щорічної садової вечірки в Букінгемському палаці.
 
Крім того, кандидат має бути ранньою пташкою, оскільки початок роботи — 7:30 ранку.
 
Інф.: work.ua
 
 
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити