Встановлення камер відеоспостереження у метро - один із пунктів проекту "Київ смарт сіті"
Київська міська державна адміністрація має намір облаштувати вестибюлі всіх станцій метрополітену відеокамерами з системою розпізнавання облич. Про це у коментарі "Українським новинам" повідомив директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій, керівник проекту Kyiv Smart City Юрій Назаров.

"Ми плануємо до кінця 2017 року встановити камери відеоспостереження на входах і виходах всіх станціях метрополітену для забезпечення безпеки. На даний момент департамент оголосив тендер на поставку камер на 11 млн гривень", - зазначив Назаров.

За його словами, на одній станції метро планується встановити від 4 до 10 відеокамер, усе залежить від кількості входів-виходів на конкретній станції.

Встановлення камер відеоспостереження на станціях столичного метро - один з пунктів проекту "Київ смарт сіті", який пропонується затвердити в Київраді. Крім цього, в рамках концепції "Київ смарт сіті" планується створити програму диспетчеризації транспорту для здійснення контролю за переміщенням громадського транспорту та оптимізації витрати палива. Також пропонується запустити в Києві систему єдиного проїзного квитка.

Інф.: day.kyiv.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити