У рамках конкурсу на найкращий ескіз великого державного герба України виставлено 112 робіт
Їх можуть побачити всі охочі з 13 по 27 листопада, повідомляє прес-служба Держмистецтв.
У Державному агентстві України з питань мистецтв та мистецької освіти наголосили, що активність учасників цьогорічного конкурсу на найкращий ескіз великого герба значно зросла у порівнянні з минулими конкурсами.
Автори найкращих проєктів ескізів отримають премії: за перше місце — 100 тисяч гривень, за друге — 50 тисяч, за третє — 30 тисяч.

“Прийом тривав до 1 листопада, а роботи могли бути надіслані поштою 31 жовтня, і у випадку віддалених регіонів України, могли затриматися у дорозі. Тому конкурсна комісія приймала всі роботи, надіслані до 1 листопада. Втім, далеко не всі роботи візьмуть участь у виставці, адже заявки необхідно було перевірити на відповідність умовам конкурсу. Наразі для участі у конкурсі відібрано 112 робіт”, – пояснили у Держмистецтв.

У пресслужбі наголосили, що до участі в конкурсі допускаються і роботи, які вже брали участь у минулих конкурсах на ескізи великого державного герба. Крім того, кількість робіт від одного автора не обмежена

Виставка та визначення переможця
Виставка робіт-учасниць конкурсу буде проходити з 13 по 27 листопада 2020 року у виставкових залах “Хлібні” Національного заповідника “Софія Київська”, де всі охочі зможуть переглянути роботи, представлені на конкурс.

Підсумки конкурсу оргкомітет підведе до 1 грудня.

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити