KYIV SMART CARD для киян
1. Що сталося?
1 листопада в тестовому режимі в усьому громадському транспорті Києва почне працювати єдиний квиток. Разом з ним з'являться нові термінали для валідації, більш зручні способи оплати, мобільний додаток і система знижок.

2. Як буде працювати електронний квиток?
В метро, автобусах, тролейбусах, трамваях столиці вже встановлено 1,2 тис. пристроїв для зчитування квитка, по 3-4 в кожному транспорті. Для того щоб розплатитися за поїздку потрібно буде піднести безконтактну картку до валідатора та дочекатись підтвердження оплати.

3. Де можна купити і поповнити квиток?
Квиток можна буде купити в касах метрополітену, Київпастрансу, муніципальних і комерційних кіосках (Союздрук, ТурІнфо, Т-Кіоск) і терміналах. Його ціна становитиме близько 40 гривень.
Поповнити його можна буде в терміналах за допомогою банківської карти, купюр і монет.

4. Одноразові квитки теж залишаться?
Одноразові квитки з QR-кодом можна буде купити в автоматах на зупинках, кіосках і банківських терміналах. QR-код потрібно буде піднести до сканера та дочекатись підтвердження оплати.

5. Чим ще можна буде платити?
У перспективі в транспорті можна буде розплатитися за допомогою банківських карт з PayPass, PayWay і смартфоном з встановленим застосунком, а також соціальною карткою, карткою киянина, студентським і учнівським квитком.

6. Скільки коштуватиме проїзд?
Квиток на одну поїздку в наземному транспорті коштуватиме 8 гривень. Але при поповненні карти на велику суму діють знижки. Так, при покупці 50 поїздок - вартість квитка знижується до 6,5 гривень.

7. Як це контролюватимуть?
Контролери матимуть спеціальні прилади для перевірки транспортної картки пасажира.

8. Що буде з проїзними?
У продажу залишаться проїзні на окремі види транспорту та комбіновані.

Інф.: cards.nv.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити