Націоналізм vs. глобалізм: нові виклики. У Києві 8 лютого відбулися VII Бандерівські читання
8 лютого 2020 року у Київській міській державній адміністрації всьоме відбулися Бандерівські читання. Захід був заснований у січні 2014 року.
"У той час бурхливої Революції Гідності, Майдану ми думали про те, як теоретично обґрунтувати стратегію розвитку української держави", – зазначає голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок.
Відтоді націоналісти збираються на Бандерівські читання щорічно для того, щоб знайти відповіді на запитання: куди і як рухати державу далі?

"Націоналізм - це актуальна відповідь нації на виклики, які стоять зараз. Я вірю, що Бандерівські читання - це актуальне сьогодення. Ми спробуємо подумати про ті виклики, які були невідомі нашим попередникам", – сказав організатор Бандерівських читань, директор центру "Українська студія стратегічних досліджень" Юрій Сиротюк (на фото - зліва).

Цьогорічна тема: Націоналізм vs. глобалізм: нові виклики. Масове поширення епідемій, нові війни та боротьба за ресурси. А головне - ризик втратити свою ідентичність.

"Єдиний рецепт від цього - це націоналізм. Зокрема, український націоналізм. Це відчуття відданості, готовності жертвувати абсолютно всім, зокрема життям, заради ідеї української нації, заради української держави й заради майбутнього наших дітей і наших внуків. Ми, українські націоналісти, ми повинні показати цей шлях. Бандерівські читання - це не просто обмін думками - це також їх подальша практична реалізація в законопроектах, які прихильники націоналізму реєструють в парламенті", – сказав Тягнибок.

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити