Як повідомлялося, 7 грудня на екрани вийде фільм "Кіборги" про захисників Донецького аеропорту від російських окупантів

Цей фільм про сучасні події, сучасних героїв та відповідальність кожного з нас у побудові нової міцної та щасливої країни.
4 грудня у Києві відбувся допрем'єрний показ для журналістів фільму "Кіборги".
Знімальна команда разом з фондом "Повернись живим" проводить соціальну ініціативу #ЯНебайдужий. Кожні 5 грн. з квитка підуть на допомогу родин загиблих кіборгів.

Перегляд фільму пройшов у кінотеатрі "Оскар" (Гулівер).
Після перегляду представники вітчизняниз та закордонних ЗМІ змогли поспілкуватися з режисером фільму Ахтемом Сеітаблаєвим, сценаристом Наталею Ворожбит, актором, який зіграв головну роль В'ячеславом Довженком, продюсером фільму Іванною Дядюрою, головою Державної агенції з питань кіно Пилипом Іллєнком та першим заступником Міністра соціальної політики Еміне Джапаровою.
Автори фільму наголосили, що він не про технічний бік війни, а про психологію людських стосунків.

Першими враженнями від фільму ділиться на своїй сторінці у Facebook координатор мистецької сцени Злата-Зоряна Паламарчук:
- На прес-показі Кіборгів у Києві. Летіла з роботи, щоби встигнути, не хотіла пропустити жодної хвилини, бо в середу робитиму ефір з трьома головними героями кінострічки... В результаті - сиділа на сходах в кінозалі, бо все було забито людьми. Важко описати враження...Але цей фільм варто дивитися усім в нашій воюючій країні. Бо він розмиває межу між "я" і десь там "війна". Фільм показує те, про що ми свідомо забуваємо у своїй більшості чи ігноруємо...Мені так гірко і так щемно від переглянутого... Йдіть на показ Кіборгів - це неймовірно круте кіно!

Також по темі:
"ФІЛЬМ – НА ТЛІ ВІЙНИ, ПРОТЕ ДУЖЕ ЖИТТЄСТВЕРДНИЙ": ЩО ПОБАЧИТЬ ГЛЯДАЧ У СТРІЧЦІ "КІБОРГИ" - див. тут

Інф. ВН

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити