Заступник Кличка розповів, за яких умов метро у Києві може відновити роботу
Київський метрополітен обладнаний сучасними електронними пристроями, які зможуть пропускати в метрополітен тільки тих людей, які мають спеціальні картки.
Якщо Кабмін піде назустріч зверненню міських депутатів і внесене зміни в постанову, ми зможемо принаймні для певних працівників підприємств, для працівників певних категорій, запустити роботу метрополітену.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив заступник міського голови, депутат Київради VII—VIII скликань Володимир Прокопів.

Чиновник зауважив, що наразі Київська міська рада виконує постанову Кабінету Міністрів України про повне припинення роботи Київського метрополітену.  Однак у депутатському корпусі, в профільній комісії, розглядаються можливість звернення, в тому числі й до Кабміну, про внесення змін до цієї постанови для того, щоб була можливість перевозити в київському метро окремі категорії громадян.

"Якщо піде назустріч зверненню міських депутатів Кабмін і внесене зміни в постанову, ми зможемо принаймні для певних працівників підприємств і ще, можливо, працівників певних категорій, запустити роботу метрополітену", – сказав Прокопів.

Він додав, що технічна можливість у міста є, "залишилась тільки політична воля".

Також чиновник заявив, що Київський метрополітен обладнаний достатньо сучасними електронними пристроями, які зможуть пропускати в метрополітен тільки тих людей, які мають спеціальні картки.

"Навіть на діючі картки можна їм надати такий доступ. Тобто технічної проблеми немає", – запевнив заступник Віталія Кличка.

Нагадаємо, напередодні міська влада вирішила закрити метро у зв’язку із карантином.

Водночас повідомлялося, що із сьогоднішнього дня допуск до пасажирського транспорту буде виключно в масках.

Також відомо, що "Київпастранс" продублював гілки метро наземним транспортом.

Інф.: zik.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити