Лідер протестів Заза Суралідзе закликав політичні партії підтримати вимоги протестувальників
Сотні людей зібралися в неділю, 3 червня, у центрі Тбілісі з вимогами відставки уряду і генерального прокурора. Близько 19:40 за місцевим часом протестувальники вийшли на центральну магістраль столиці Грузії - проспект Руставелі, заблокувавши його, передає Эхо Кавказа".

Між поліцією і учасниками протестів відбулися локальні сутички, але нікого не затримували.

Лідер протестів Заза Суралідзе закликав усі грузинські політичні партії підтримати вимоги мітингувальників. Станом на неділю, протести підтримали "Єдиний національний рух", "Нова Грузія", Національно-демократична партії, Лейбористкая партії і рух "Держава для народу".

Суралідзе також повідомив про наміри зустрітися з прмьер-міністром Грузії Георгієм Квірікашвілі в понеділок, 4 червня. Після виступу Саралідзе лідер опозиційної партії "Нова Грузія" Георгій Вашадзе уточнив, що зустріч з головою уряду не є запланованою і підготовленою. За його словами, це ініціатива особисто Саралідзе.

Нагадаємо, 31 травня в Грузії почалися масові акції протесту, приводом для яких став вирок, винесений судом обвинуваченим у вбивстві 16-річного Давида Саралидзе взимку минулого року. Одного з обвинувачених виправдали, а другому звинувачення перекваліфікували з умисного вбивства на спробу умисного вбивства. На заклик Зази Саралідзе, батька вбитого хлопця, на вулиці Тбілісі вийшли тисячі людей з вимогами справедливого правосуддя, а також відставки уряду й генерального прокурора.

Інф.: dt.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити