Чоловікові стало зле і йому викликали "швидку допомогу"
Це сталося серед білого дня, на очах у обурених свавіллям людей. Пенсіонер не чинив жодного спротиву.
У Чернівцях на вулиці Комарова посеред стихійного ринку патрульні силою одягли наручники на літнього чоловіка, після чого йому стало зле.
"Що ви робите з людиною?", "Людині погано, він не дихає! Залиште людину!", – вигукували люди.
Відповідне ВІДЕО очевидці опублікували у Facebook-спільноті "Стопхам Буковина", повідомляє телекомпанія TVA.ua

Ось як прокоментували ситуацію у пресслужбі Управління патрульної поліції області:

“12 липня о 10:45, патрульні отримали виклик на службовий планшет «Торгівля з рук в невстановлених місцях» на вулиці Комарова. Прибувши за вказаною адресою було виявлено правопорушення, а саме торгівлю продуктами харчування на тротуарі, із порушниками провели профілактичну бесіду, правопорушення припинили.

Згодом, о 14:35 на спецлінію 102 надійшов повторний виклик за вищевказаною адресою, прибувши на місце події було виявлено тих самих громадян які знову повернулися та продовжили правопорушення. Дані особи відмовлялися пред’являти документи щоб встановити їхню особу та називатися, й продовжували правопорушення. Громадянин який також попередньо здійснював торгівлю за адресою вулиця Комарова, на законну вимогу поліцейського згідно ст. 36 ЗУ “ПРО НАЦІОНАЛЬНУ ПОЛІЦІЮ” покинути місце вчинення правопорушення, де велася розмова з іншим правопорушником не реагував, виражався нецензурною лайкою та поводив себе агресивно.

Чоловіка було декілька разів попереджено після чого згідно ст. 261 КУпАП затримано із застосуванням спецзасобу кайданки згідно ст. 45 ЗУ “ПРО НАЦІОНАЛЬНУ ПОЛІЦІЮ”. Після чого чоловіку стало зле, патрульні на місце події негайно викликали ШМД госпіталізації чоловік не потребував. На даного громадянина складено адмінматеріали за ст. 173 КУпАП (Дрібне хуліганство), ст. 185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця) КУпАП, ст. 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей)”, – йдеться у повідомленні.

А ось коментар відомого політика, науковця, громадського діяча Володимира ПИЛИПЧУКА на його сторінці у Facebook:

- Громадяни України, признайтеся, хоча б самі собі: де і коли до Авакова таке було можливим в Україні?
Щоб літню, неагресивну людину, яка руками не розмахувала під носом мєнта, під час звичайної розмови, поліція (бо вже має безкарне "право "зверху"), могла привселюдно скрутити, закувати в кайдани і довести до такого стану?!
То це поліція, чи звичайні бандити, але в погонах?

Громадяни України, чому й досі терпите таке ставлення до себе з боку органів влади? Бо презумпція винуватості громадянина авторства Вєнедіктової, всупереч чинній ст 62. Конституції України, вже злочинно "прийнята на озброєння" суддями ЯВОЧНИМ ПОРЯДКОМ... А тут бачимо, - що і мєнтами...! Та й набирають у поліцію "людців" зі звірячими інстинктами...

Громадяни України, ви, ігноруючи цю масовість та системність в незаконних діях судів та поліції, не встигнете помітити, коли вони почнуть діяти за правилом тонтон-макутів: "Убивати - спочатку, розбиратись - потім". Аваков уже ж Офіційно виступав із ПОДІБНОЮ ініціативою... "пакувати - спочатку, оскаржувати - потім". Але, не дивлячись на те, що вона НЕ БУЛА підтримана та узаконена - вона ВЖЕ діє, і також - явочним порядком! Якщо явище носить масовий та повсюдний характер, то таке можливе лише через усну "інструкцію", спущену зверху, по всій мєнтовській та суддівських вертикалях, спущена від ініціаторів цих ідей - Вєнедіктової та Авакова!

Первородне "Правило тонтон-макутів" (убивати спочатку) так само - явочним порядком стане "нормою" поведінки мєнтів, ЯКЩО народ не скаже своє слово. Бо на неодноразові вимоги звільнити Авакова, ЗЕ сказав, що його не звільнює "під свою відповідальність". Час понесення ним реалістичної відповідальності - за сукупністю ним накрученого - давно настав! Бо, як казав класик: "промєдлєніє смєрті подобно"...

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити