Семен Семенченко: "Знову підтягуються тітушки"
У Львівській області активісти, більшість із яких учасники АТО/ООС, продовжують цілодобове чергування біля шляхів, не дозволяючи відправити вагони з російським вугіллям на збагачувальну фабрику.
Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці у Фейсбук повідомляє екскомбат добровольчого батальйону "Донбас" Семен Семенченко.
"Третя спроба прориву Блокади торгівлі російським вугіллям. Знову підтягуються тiтушки. Центр Львівської області)))", - написав Семенченко під відео (див. ВІДЕО1 і ВІДЕО2).

На початку вересня на залізничній станції в смт. Соснівка на Львівщині було виявлено 113 вагонів із російським маркуванням, завантажених вугіллям. Ці вагони розташовані в безпосередній близькості до вугільної збагачувальної фабрики "Червоноградська" і тепер блокуються місцевими активістами, щоб не допустити російське вугілля для подальшого збагачення і використання на території України. Кілька обласних рад Заходу України вже відреагували на цю ситуацію, прийнявши відповідні звернення до центральної влади.

Голова Волинської ОДА Вахович підтримала блокаду російського вугілля на Львівщині і просить Зеленського повністю заборонити його імпорт з РФ

Інф.: censor.net.ua


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити