Правозахисник Дмитро Павліченко заявляє про антиконституційний заколот, який відбувся проти волі Українського народу
Дмитро Павліченко передав нардепам офіційні документи, які доводять відсутність законодавчої установи з назвою Верховна Рада України та поставив вимогу спростувати надані факти.
В жодному державному реєстрі відсутні будь-які відомості про утворення Верховної Ради України ... Всі депутати отримали заяву про злочин.

Напередодні Дмитро Павліченко виступив з відеозверненням:

Офіційне звернення до Українського народу!

У зв'язку з останніми подіями які відбуваються на національній території Українського народу- Українців!
Шановні Українці! Звертаюсь до ВАС!
Я, Павліченко Дмитро Олександрович етнічний українець, який був незаконно засуджений до пожиттєвого ув'язнення та був звільнений завдяки підтримці усього Українського народу... Про що я досі пам'ятаю про що я не можу забути та вдячний всім хто став на захист мене та моєї родини ...а тому я не можу бути по осторонь та дуже схвильований тим, що ідуть репресії проти захисників національної державності Української Республіки Самостійній Української Держави України.
Конституційні права та Конституційні повноваження належать тільки Українському народу - нікому більше.
Український народ не дозволяв вирішувати державні питання без його дозволу, без його безпосередньої участі, якимось самозванцям яких немає жодного мандату Українського народу Самостійній Української Держави України, - встановленого Рішенням № 17 Конституційної Верховної Ради Української РС Республіки та підтриманою на Всеукраїнському Референдумі Українського народу 1 грудня 1991 року в частині створення Самостійної Української держави України.
Тому жоден посадовець, жодна фізична особа не має права виступати проти Українського народу, відбирати Землю Українського народу та вирішувати долю Українського народу без його участі.
Про відсутність повноважень було доведено шляхом звернення до всіх гілок судової, законодавчої та виконавчої влади. Жодна з яких не підтвердила свої повноваження до державної правосуб'єктності Самостійної Української держави України.
Більше того, фізичні особи не мають жодного Конституційного права займати державні посади та брати участь у місцевому самоврядуванні територіальних громад Українського народу.
Так звана "Влада" так звана "Верховна рада" намагається позбавити всіх Українців, нашого національного багатства - Землі, яка є основною національної (української) держави Самостійної Української держави України.
Плодючі чорноземи України є одним із найбільших її багатств і стратегічною перевагою у встановлені та розвитку держави.Вже шахрайским шляхом проведено ВР відміну мораторію з метою формування земельного ринку.Що є злочином та відкритою державною зрадю самозванної ВР.
Маю офіційну відповідь Головного відділу статистики міста Києвав, який повідомив ,що Верховна Рада України в базах єдиного державного реєстру відсутня також відсутні офіційнї підтвердження, відсутні офіційні докази утворення Верховної Ради України в період після 18:00 години 24 серпня 1991 року по цей час.
Було встановлено незаконність проведення Президентських Виборів!!!
З цього приводу були подані позовні заяви до Шостого апеляційного адміністративного суду, який не звернув увагу на факти які мають юридичне значення. Проігнорував офіційні документи, проігнорував Рішення та Висновки Конституційного суду України та не зміг навіть заперечити жодному пункту з позовної заяви...Чим повністю підтвердив свою участь у державному заколоті та відкрито виступив проти національної державності Українського народу Української Республіки Самостійної Української Держави України.
Всьому складу суддів було заявлено відвід.
Далі діючі по процедурі звернувся до Верховного Касаційного адміністративного суду, який також прийняв зрадіницку позицію по відношенню до Українського народу.
Звертаю увагу! Верховний суд без слова України - тобто неконституційний, який не передбачений Конституцією України від 28 червня 1996 рок, та є надзвичайним або особливим - незаконним.
Хочу нагадати, про Рішення Конституційного суду України № 3 ЗП 1997, 20 РП 2010, якими встановилено, що будь-які зміни до Конституції неможливі та незаконні без підтримки Українського народу на Всеукраїнському Референдумі.
Зауважу, що всі Рішення Конституційного суду України є обов'язковими до виконання! Невиконання Рішень Конституційного Суду тягнуть за собою кримінальну відповідальність. Тобто знаючи про кримінальну відповідальність всі судді свідомо проігнорували всі Рішення Конституційного суду.
Далі по процедурі, звернувся до суддів Верховної палати Верховного Суду, які також всім складом проігнорували факт незаконних дій ЦВК та факт нікчемного, пропрорційного, неконстутоційного закону "Про Вибори Президента" 1999 року.
Цей закон був прийнятий та підписаний президентом Л.Кучмою, який на той час обирався на посаду Президент по Закону про вибори Президента Української Радянської Соціалістичної Республіки від 5 липня 1991 року.
Це говорить про те, що в Україні не було жодного президента.
Такі назви: "Україна як Незалежна демократична", або "Держава Україна", або "Україна" - немають жодного офіційного доказу про їх офіційне утворення.

Українського народу є всі незаперечні докази про створення Самостійної Української держави України. Згідно із конституційного Рішення №17 Верховної Ради УРСР та підтвердження Результатами Всеукраїнського Референдуму Українського народу.
По встановленим фактом злочину, дії членів ЦВК підпадають під статті Кримінального кодексу :- це невиконання судових рішень, захоплення влади, державна зрада. Про ці злочини були повідомлені на той час Президент П.Порошенко та всі кандидати на посаду Президента.
Кандидат на посаду Президента Володимир Зеленський був повідомлений ЧОТИРИ рази, а також всі його представники.
Були повідомлені: Генеральний прокурор Луценко, всі голови ВРУ депутатських фракцій та впливові депутати, всі судді Верховного Суду, Конституційного Суду, Антикорупційний Суд, НАБУ, ДБР, всі були повідомлені ,всі знали та не могли не знати, що вибори незаконні та неконституційні.

Всім, хто отримав Заяву про злочин було постановлено в обов'язок на протязі доби звернутись до Генерального прокурора України та повідомити Генерального прокурора ЄС про злочин ЦВК та злочин під час прийняття незаконного Рішення про розпуск парламенту 16-ма пропорційними, тобто неконституційними суддями Конституційного Суду України.
Лише, одна людина з цього складу Конституційного Суду не прийняла участь у винесенні цього ганебного незаконного Рішення Конституційного Суду 6р- 2019 року.
Про що було складено ще одне повідомлення про злочин, згідно із частини першої статті 214 КПК України. Були повідомлені всі ! Новообрані депутати Верховної Ради, новий Генеральний прокурор, НАБУ, ДБР, Верховний суд та пропорційно новообраний Президент України В.Зеленський.
Досі ніхто не зреагував на встановлені законом обов'язку. Всі приховали свою участь в державному заколоті проти Волі Українського народу!!!

Закликаю всіх Українців стати на захист національної державності Самостійної Української держави України шляхом цивілізованих дій :
- звернень до суду в спосіб, який запропоновано в моїх попередніх заявах та повідомленнях про злочин,
- заяв про відводів осіб в мантіях та притягнення їх до відповідальності.
Українці! Настав час кожному заявити про свої Конституційні права встановлені Конституцію.

Д. Павліченко

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити