Віталій Портников, журналіст: В УПЦ МП не можуть відмовляти людям, які ходять в українські храми, мотивуючи тим, що їхні таїнства якісь не такі.
Коли Вселенський патріархат повернув канонічний статус Українській православній церкві Київського патріархату, він підтвердив, що українська церква так само легітимна, як і всі інші, і в УПЦ Московського патріархату не можуть цього оскаржити.
Таку думку висловив 13 жовтня політичний оглядач Віталій Портников, передають "Патріоти України".

"Вони можуть уважати, що це частина Константинопольського патріархату. Це їхнє право. Їх не можна примусити вважати інакше. Але вони не можуть відмовляти людям, які ходять в українські храми, в тому, що їхні таїнства є якимись не такими. Пам'ятаєте, під час АТО священики відмовлялися [воїнів] відспівувати або хлопчика, якого хрестили у церкві Київського патріархату", – розповів він.

Портников зазначив, що рішення Вселенського патріархату показує, що такі священнослужителі чинять неправильно. "Хочу сказати цьому священикові, що хлопчик, якого ви відмовилися відспівувати, відмовилися виконувати свій обов'язок перед Богом і людьми:

сам Константинопольський патріархат визнав, що це хрещення нічим не відрізняється від того хрещення, яке ви там у своїх московських церквах проводите", – підкреслив журналіст.

Нагадаємо, у січні 2018 року в Запоріжжі загиблого дворічного хлопчика відмовився відспівувати священнослужитель УПЦ МП, коли дізнався, що його хрестили представники УПЦ КП.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити