На самому початку маршу в Мінську почалися затримання
У центрі міста закрили всі станції метро.
Тихановська заявила, що "протистояння беззаконню і насильству" триває вже 90 днів
У неділю, 8 листопада, в містах Білорусі проходить Марш народовладдя проти самопроголошеного президента Олександра Лукашенка.
|
Що по інший бік ескалатора та де дірява станція метро
Столична підземка святкує шістдесяту річницю.
Журналісти ТСН побачили, що по інший бік ескалатора, відшукали діряву станцію і з'ясували, чому, аби сходити в туалет у метро, потрібна повітряна атака.
Про це йшлося у сюжеті випуску ТСН.19:30 за 6 листопада 2020 року:
Помер сатирик Михайло Жванецький
У Росії на 87-му році життя помер письменник-сатирик Михайло Жванецький.
Про це його родичі повідомили телеканалу "Дождь".
8 жовтня 2020 року він повідомив, що більше не займатиметься концертною діяльністю
"Старіти потрібно вдома". Жванецький припинив концертну діяльність.
Виставка поданих проектів відбудеться з 12 по 27 листопада 2020 року у виставкових залах Національного заповідника "Софія Київська"
Станом на 4 листопада 2020 року Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти вже отримало 108 робіт.
Очікується, що їх може бути ще більше, оскільки деякі роботи, що були відправлені поштою у встановлений строк, могли ще просто не дійти.
"Минулого разу, коли проводився подібний конкурс, за рік було отримано всього 52 заявки, тепер же протягом місяця на конкурс надійшло вдвічі більше робіт.
Зустріч Віталія Марківа в Україні
"Цей день для мене – надзвичайна подія. Можливо, найважливіша. Це моя особиста перемога, яка випала із підлістю пропаганди та фальшивою інформацією.
Вона мала на меті зганьбити честь і гідність всього українського народу. Але справедливість є, правда існує і завжди перемагає",– сказав нацгвардієць Віталій Марків.
Провідний соціолог про опитування Зеленського, сьогодення та майбутнє демократії і фаталізм українців
"Щастя можна знайти навіть у темні часи, якщо не забувати звертатися до світла", казав професор Дамблдор Гаррі Поттеру. Коли мені бракує світла, я йду до заступника директора Інституту соціології НАН України Євгена Головахи. Відомий соціолог із багатолітнім стажем, філософ і психолог завжди добре знає середню температуру по українській палаті.
Внаслідок масштабної ДТП на Майдані постраждала сім'я з немовлям: нові деталі від столичної прокуратури
Дві жінки 30 та 79 років загинули на місці ДТП.
У смертельній аварії, яка 30 жовтня відбулася на столичному Майдані Незалежності, постраждала сім'я із п'ятимісячним немовлям.
Про це прессекретарка прокуратури Києва Надія Максимець повідомила на своїй сторінці у Facebook.
Смертельна автотроща на Майдані Незалежності у Києві
Щонайменше, дві людини загинули.
Все трапилось близько шістнадцятої. За попередньою інформацією, водій "Рендж Ровера" вилетів на зупинку громадського транспорту, збив людей, які чекали автобус, після чого протаранив кілька авто.
Про це йшлося у сюжеті випуску ТСН.16:45 за 30 жовтня 2020 року:
Організатор обговорення: Міністерство культури та інформаційної політики України
Учасники: Антон Дробович - голова Українського інституту національної пам'яті, модератор; Галина Григоренко - голова Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти; Василь Павлов - військовий історик, голова ГО “Центр мілітарної історії”; Павло Гай-Нижник - доктор історичних наук, заступник директора НДІУ МОН України; Олексій Руденко - заслужений художник України, доцент кафедри ВПІ НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського»; Олександр Зінченко - історик, публіцист, редактор програм “UA: Суспільне мовлення” та співзасновник проєкту “Історична правда”.
Переважна більшість громадян, що взяли участь в обговоренні, яким має бути великий Державний герб України, пропонують взагалі нічого не міняти, або визнати малий Державний герб великим
Про це розповів під час експертної дискусії в Укрінформі голова Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович.
"Конкретно щодо великого Державного герба. Дуже часто приходили пропозиції не використовувати лева, бо він не має відношення до історії України; обов’язково використовувати козака, бо це історія; обов’язково використовувати елементи Петриківського розпису, Трипільської культури,
|
|