ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Громадянське суспільство
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2020-му відзначаємо такі знаменні дати:
2 лютого - 175 років з Дня народження Івана Пулюя - українського фізика та електротехніка, винахідника, публіциста, перекладача Біблії українською мовою, громадського діяча
10 лютого -  - 125 років з Дня народження Василя Вишиваного (Вільгельма фон Габсбурга) - політичного та військового діяча часів УНР
19 грудня - 100 років з Дня народження Миколи Руденка - українського письменника, філософа, громадського діяча, засновника Української Гельсінської Групи, Героя України
PostHeaderIcon Громадянське суспільство

Народ вимагає зняти з розгляду антиконституційні законопроекти про продаж землі (+ВІДЕО)

Сьогодні ГС "Аграрний союз України»" та Об'єднаний штаб захисту української землі продовжили акції протесту "Ні безвідповідальному продажу ЗЕмлі!" .
Протестувальники перекрили центральні вулиці столиці у владному кварталі, а також під’їзди до кордону на Волині та в Одеській області.
 

Мовна деколонізація України. Чи спалив би себе Олекса Гірник сьогодні? - Юрій Гнаткевич

Олекса Гірник, захищаючи українську мову, спалив себе біля могили Тараса Шевченка у 60-ту річницю проголошення IV Універсалу Центральної Ради УНР
Нація з двома мовами, до якої закликає президент Володимир Зеленський, насправді буде не однією, а двома націями.
В українській історії є імена, які українцям варто нагадувати не вряди-годи, а їх мав би знати кожен українець так, як він пам’ятає імена Тараса Шевченка, Лесі Українки чи Івана Франка. На глибоку пам’ять українців заслуговує, наприклад, Петро Калнишевський. У Києві українським патріотам пощастило перейменувати вулицю чекіста Майорова на вулицю Петра Калнишевського.
 

14 січня під Верховною Радою поновлюються безстрокові протестні акції проти антинародного законопроекту про розпродаж землі

"НІ - РОЗПРОДАЖУ ЗЕМЛІ!": поновлення всеукраїнських акції протесту
В понеділок 13 січня в Києві відбулась прес-конференція Об'єднаного iтабу захисту української землі.
На заході (див. ВІДЕО) були анонсовано формат та порядок проведення нових рішучих акцій протесту проти прийняття закону про так званий ринок землі.
 

У Києві вперше впроваджено каршерінг - похвилинний прокат авто

Це дешевше, ніж таксі
Каршерінг – послуга короткотермінової оренди автомобіля.
Із січня 2018 року послуга похвилинного прокату автомобіля доступна в Києві.
 

Проти України діє ліквідаційна комісія у складі: Коломойський-Аваков-Портнов, - журналістка

Світлана Самборська: Годі вже писати “Зеленський – слабкий президент”. У нас вже рік нема ніякого президента
Ну досить вже писати "Зеленський - слабкий президент", "Зеленський некомпетентний", "дегенерат Зеленський займає не своє місце" і "Що це за поведінка у Президента?"
Немає у нас ніякого Президента. Скоро вже рік, як немає. Зеленський - це вивіска. Це "маленька тваринка, что загортає [аж ніяк не шоколад] у фольгу". Це собачка, яка говорить, фокуси показує. Спецефекти.
 

Зеленський не об'єднає українське суспільство розпродажем найкращих у світі чорноземів і стратегічних підприємств, - журналіст

Георгій Лук'янчук: Про Головне не сказав Зеленський…
Нас об'єднає культурна ідентичність і спільні правила гри.
31 грудня 2019 року під час традиційного новорічного привітання (в нетрадиційній манері: без державного прапора і президентського штандарту!) президент України Володимир  Зеленський говорив про "зшивання любов’ю пошматованої політиками країни".
 

У Києві поліція затримала і жорстоко побила ногами активіста за запитання "Чий Крим?" (+ВІДЕО)

Рух "Відсіч" проти російської блогерки Мітрошиної в Києві
Заява руху "Відсіч" з приводу затримання Національною поліцією України активістів руху Леоніда Овчаренка та Олексія Кальницького.
6 січня, під час зустрічі російської блогерки, колишньої працівниці радіо "Москва FM" Олександри Мітрошиної зі своїми фанатами в Києві, наші активісти лише запитали чи справді вона була в Криму, чи в'їхала туди через законні пункти пропуску і чи визнає Крим українським, жодним чином не порушивши закон, а навпаки вимагаючи його виконання.
 

Правозахисниця вимагає від Зеленського забезпечити безумовне і негайне виконання Конституції України

Рімма Білоцерківська: Подальше невиконання приписів Конституції України з вашого боку буде умисним поваленням конституційного ладу в Україні, яке і так вже відбувається, починаючи з 28 червня 1996 року.
Особисто Президенту України для вжиття невідкладних заходів щодо виконання приписів ст. 20, 124, 125 Конституції України на виконання своїх обов'язків гаранта Конституції України та прав і свобод людини і громадянина.
 

8-го січня поетові Василю Симоненку виповнилося б 85 років

"Хай мовчать Америки й Росії, Коли я з тобою говорю…"
Уклін Василеві Симоненку на його 85-ліття.
Він народився другого дня Різдва Христового за православним численням.  
Влітку 1962-го на залізничному вокзалі м. Сміла його страшно побили кадебістські бандити. Півтора року неймовірних страждань і смерть у 28 літ…
Він був би одним із провідників українського Руху Опору
 

Лише тим, кому є різниця, вдається збудувати впливову державу, - журналістка

Анжела Савченко: Текст-враження, чому полякам вдалося, а українцям – не вдається ніяк
Лише тим, кому є різниця, вдається збудувати сильну, впливову державу і змусити світ поважати свій народ.
Свій тринадцятий мандрівний новорічний тур ми таки вирішили зустріти за межами України. І неодмінно – не за святковим столом в очікуванні звернення Президента, де ти з фужером шампанського, спочатку впиваєш його підсумки й обіцянки.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3688
mod_vvisit_counterВчора4954
mod_vvisit_counterЦього тижня8642
mod_vvisit_counterМинулого тижня34070
mod_vvisit_counterЦього місяця115550
mod_vvisit_counterМинулого місяця152283
mod_vvisit_counterЗа весь час14522990