ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Громадянське суспільство
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
СІЧЕНЬ
22 - 100 років тому УНР проголосила Незалежність

У 2018-му відзначаємо такі знаменні дати:
22.01 - 100 років з часу проголошення Незалежності Української Держави (УНР) IV-м Універсалом Української Центральної Ради (22.01.1918)
03.04 - 100 років з Дня народження письменника Олеся Гончара (03.04.1918)

PostHeaderIcon Громадянське суспільство

Не стало Євгена Чикаленка - внука відомого мецената й одного із засновників української Центральної Ради

Учора о 20 год. (на 79-му році життя) помер Євгеній Іванович Чикаленко - внук Євгена Харлампійовича Чикаленка - видатного українця, одного із засновників Центральної Ради, спонсора українського національного відродження тих часів. Про це повідомив його син Сергій Чикаленко, - написав на своїй сторінці у Facebook Голова "Просвітницького центру національного відродження ім. Євгена Чикаленка", політик і громадський діяч Юрій Гнаткевич.
Прощання з Євгеном Чикаленком і його поховання відбулося сьогодні на Байковому кладовищі в Києві.
 

Ворожий вулик на центральному залізничному вокзалі, - письменник

Московська реклама від "Укрзалізниці"
Місце дії цієї каламутної предибенції – центральний зал Київського залізничного приміського вокзалу, де розміщені каси продажу квитків на приміські електропоїзди.
Через це приміщення за добу проходять сотні і сотні тисяч людей. Саме тут, із чиєїсь лихої, явно антиукраїнської волі (та звісно ж, з числа представників залізничного начальства!), розмістилася нібито зовсім невинна реклама.
 

Чи потрібно державі виховувати український патріотизм?

Чи потрібно зусилля державних, насамперед, освітніх інституцій, спрямовувати на виховання любові до своєї Батьківщини?
Здавалося б, такі "банальні" запитання не потребують додаткових аргументів на користь певної позиції. Хоча постколоніальний період в пострадянській Україні можна охарактеризувати ще й тим, що гуманітарії й освітяни довго остерігались навіть вживати поняття «національно-патріотичне виховання»
Сьогодні ситуація докорінно змінюється.
 

Подолання корупції без утвердження Української національної держави є ілюзією, - Юрій Гнаткевич

Політик і громадський діяч Юрій Гнаткевич: Сага про ілюзії
На цвинтарі розстріляних ілюзій уже немає місця для могил (Василь Симоненко)
Колись довелося написати і опублікувати статтю, яка починалася словами: “Історію України можна описати як історію зрад”, де було хронологічно впорядковано і проаналізовановсі зради, які супроводжували українську історію, починаючи від зради Переяславських угод російським царем і поділом України між Росією і Польщею на Лівобережну і Правобережну. Богдан Хмельницький сподівався, що православний цар захистить Україну від польської шляхти. Але то були марні сподівання. Це була ілюзія.
 

За опалення доведеться платити і влітку?

Ще минулого року Національна комісія з енергетики і комунальних тарифів (НКРЕКУ) вирішила ввести в Україні абонплату на газ, яка передбачена ухваленим законом і меморандумом Міжнародного валютного фонду. Про це пише panorama.
Це означає, що частку ціни за тепло і газ приберуть із сумарного тарифу та винесуть окремим платежем за перевезення і розподіл.
 

Тернопільська студентка з Африки проникливо співає українські пісні (ВІДЕО)

"Шоколадна" красуня виконала пісню “Черемшина”
Тернопільська дівчина африканського походження ламає стереотипи.
Вона власним прикладом доводить, що якщо ти живеш в Україні, то маєш любити державну мову і володіти нею. Дівчина за короткий час навчилася не лише розмовляти українською, а й співати! В Україні мешкають тисячі російськомовних українців, які за десятки років так і не спромоглися вивчити українську. А їм це зробити набагато легше, ніж студентці з далекої Африки.
 

Якщо Путін постійно заявляє "нас там нема", то чому українська армія досі не знищила терористів?

Глава держави боїться розсердити Путіна, - Олесь Гриб, громадський діяч
Шановні друзі!
Буду вдячний, як хто мені роз'яснить: чому військове керівництво на чолі з П.Порошенком постійно переконує, що нам Росію не здолати? Адже Путін постійно заявляє, "нас там нема!", що це - внутрішні справи України. То чому перехід у наступ проти наших - таки(!) терористів буде війною проти Росії? І це при неодноразових заявах, що наша армія вже досягла рівня європейських армій!
 

У КМДА підтримали надання археологічній пам'ятці на Поштовій площі у Києві статусу національної

ПРОФІЛЬНА РАДА КМДА ПІДТРИМАЛА НАДАННЯ РОЗКОПКАМ НА ПОШТОВІЙ ПЛОЩІ СТАТУСУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ'ЯТКИ
Рішення мають розглянути ще кілька інстанцій.
У Київській міській державній адміністрації підтримали надання археологічній пам'ятці на Поштовій площі у Києві статусу національної.
Відповідне рішення ухвалила Консультативна рада з охорони культурної спадщини при Департаменті культури КМДА.
 

Київські можновладці замість використання відновленого 23 роки тому традиційного Герба столиці взялися за розробку нового

У Київраді заплутилися з двома гербами столиці і хочуть зварганити третій!
Леонід Косаківський: Васько все слухає, та їсть...
У мережі Олександр Березніков виклав документ з претензійною назвою "Технічне завдання з розробки художнього зображення офіційного символу міста Києва – Герба міста Києва".
 

Перший командувач ВМС України Борис Кожин отримав високу нагороду Короля Іспанії

Заслуги Бориса Кожина перед флотом оцінила не Україна, а Іспанія
Відбулася зустріч поважних Друзів, де я 14 липня отримав нагороду Короля Іспанії Феліпе VI "Відзнака Хрест Королівської Діадеми Іспанського флоту", - повідомив перший командувач ВМС України, віце-адмірал Борис Кожин на своїй сторінці у Facebook.
- Я щиро дякую Його Величності Феліпе VI, Королю Іспанії, Генерал-капітану армії, авіації та флоту за відзначення мого внеску у створення Військово-Морських Сил України, бо жодного відзначення від Держави Україна я не отримав…. думаю, що не було часу!
Слава Королю Іспанії! Слава Україні!
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1729
mod_vvisit_counterВчора3422
mod_vvisit_counterЦього тижня5151
mod_vvisit_counterМинулого тижня25924
mod_vvisit_counterЦього місяця51091
mod_vvisit_counterМинулого місяця128932
mod_vvisit_counterЗа весь час12116056