Юрій ПАЛЬЧУКОВСЬКИЙ, Голова Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада", для УП
Небезпека активізації "броунівського руху"
Політична система в Україні дедалі більше показує, що вона себе вже вичерпала.
Влада, яка не бачить себе поза цією системою, намагається всілякими зусиллями замаскуватися, імітує якісь зміни, шукаючи механізм дезавуювання цієї ситуації. Через своїх штатних крикунів на ток-шоу й у ЗМІ влада озвучує вигідні для себе моменти, як, наприклад, з резолюцією ПАРЄ.
Але вона відчуває: щоб зберегти видимість хоч якогось позитиву, цього замало. Потрібне ще щось...
Опозиція діє хаотично, кидається з боку в бік, намагаючись знайти точку опори для реального просування вперед. Недостатня згуртованість опозиції дезорієнтує народ, який чекає від неї рішучих дій.
Створюються й імітують свою бурхливу діяльність, особливо, перед виборами, усілякі "опори" та "спротиви" режиму, різні "альтернативи", мережі – "Вперед", "Чесно", "Гроза", "Перше грудня", "САМ" тощо, тощо...
|
Павло СІЧКАР, для Волі народу
Рабство прийнято вважати пережитком минулого. Але чи так це? Чи відчуваєте ви задекларовану рівність у правах з усіма іншими?
Як би це не було сумно, рабство все ще з нами. Тут, сьогодні і зараз. Більше того, воно має тенденцію до поглиблення. Хтось цього не помічає, хтось не хоче. А хтось дуже старається щоб усе так і залишилося.
Рабство - це система устрою суспільства, де людина (раб) є власністю іншої людини (господаря) або держави.
Дзюба, Попович, Брюховецький, Шкляр, Жадан і Со вважають, що апеляційний суд над Тимошенко "виконав брудне замовлення" Банкової
Заява української інтелігенції
щодо невизнання рішення Апеляційного суду Києва
у справі Юлії Тимошенко
Ухвала колегії суддів Апеляційного суду м. Києва, якою залишено без зміни вирок Печерського суду щодо лідера української опозиції Юлії Тимошенко, є несправедливою, протизаконною і абсурдною. Це рішення стало логічним продовженням сумнозвісної «кіреєвщини» та «печерного правосуддя», які дискредитують Україну на міжнародній арені та яким уже дано однозначну негативну оцінку українським суспільством, духовними лідерами, національною інтелігенцією, главами зарубіжних країн, міжнародними правозахисними організаціями, Нобелівськими лауреатами.
 Колишній Глава УГКЦ архиєпископ Любомир (Гузар) переконаний, що радикальні акції протесту в Україні – з вилами та косами не матимуть жодного позитивного ефекту. Добитися від влади якихось поступок можна лише мирним, ненасильницьким шляхом. Про це Блаженніший Любомир сказав на зустрічі з медійниками-католиками, яка відбулася у Києві, у приміщенні храму святого Василія Великого ЧСВВ.
«Люди питають, як нам сьогодні вплинути на владу. В Америці є один дуже ефективний спосіб. Там є випрацювана система виборів. І люди, коли хочуть добитися своїх прав, то пишуть владоможцям листи», — каже кардинал.
Ірина КИРИЧЕНКО
Громадські ради: гора народила мишу?
Я хочу почути, як працюють громадські ради в міністерствах і відомствах. Чи ставлять вони конкретні і актуальні питання профільним міністрам? Одне із засідань Уряду ми цьому присвятимо.
М.Азаров. Засідання Кабміну,
9 листопада 2011 р.
Громадські ради (згідно з демократичними канонами) покликані стояти на варті інтересів громадян і контролювати діяльність органів влади. Влада ж (згідно з українськими реаліями) традиційно будь-якому контролю чинить опір
Віктор ТРЕГУБОВ
Жива огорожа
Дано: у президента 10 дорогих авто в кортежі, у прем’єра непрофесійно помітні снайпери на дахах, у спікера два взводи в штаті охорони.
Запитання №1: коли в громадян урветься терпець?
Запитання №2: чи допоможуть президенту, прем’єру та спікеру всі ці люди, якщо терпець у громадян урветься?
Адміністративна реформа в Україні йде повним ходом. Однак деякі галузі, організації та відомства реформуються швидше за інші. Приміром, по-справжньому на широку ногу поставлено забезпечення всім необхідним перших осіб країни. При цьому важливе місце в списку «необхідного» посідає надійна охорона від народу.
Протести в Росії можуть спровокувати новий "майдан" в Україні - Фесенко
Багатотисячні мітинги в Москві, які протестують проти результатів парламентських виборів в Росії, можуть спровокувати нову революцію в Україні, вважає керівник Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.
Так, невдоволення по відношенню до діючої влади з боку населення продовжує зростати, а революційний досвід все ж є.
3-го листопада протестувати під Верховну Раду прийдуть понад 250 організацій
Акція протесту "Вимкни Раду" пройде 3 листопада під стінами парламенту і розпочнеться о 10.00, повідомив начальник штабу Всеукраїнської громадянської акції "Вперед!" Андрій Панайотов.
"Ми закликаємо всіх громадян, яким не байдужа доля країни, прийти 3 листопада під Верховну Раду і вимагати, щоб ці вже ненародні депутати пішли звідти", - сказав він на прес-конференції у п'ятницю в Києві.
ЗАКЛИК УКРАЇНСЬКИХ ВЕТЕРАНІВ ДО ВЛАДИ В.ЯНУКОВИЧА
ЗО вересня українські ветерани столиці провели конференцію на тему: «ПЕНСІЙНА РЕФОРМА УКРАЇНИ, СЬОГОДНІ І ЗАВТРА».Організатор конференції, Рада Київського міського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів, врахувавши думки учасників, ухвалила звернутись до сучасної влади з пропозиціями щодо пенсійної реформи та спроби влади покращити життя українського народу.
З виступаючих на конференції ветеранів жоден не підтримав заходи влади втілити в життя пенсійну реформу. Як би не голосувала більшість Партії регіонів у Верховній раді, ветерани висловлюють рішуче «НІ» спробам уряду вирішити фінансові проблеми держави за рахунок найбідніших верств населення. Ветерани рішуче засуджують спроби сучасної влади накопичувати бюджетні кошти за рахунок вимираючого населення і , в першу чергу, коштом мізерних пенсій майбутніх і сучасних ветеранів, яким підняли сьогодні вікову планку, якої вони у більшості просто не досягнуть, тим самим забезпечивши економію пенсійного фонду.
3 листопада в Києві, обласних центрах та Севастополі розпочнеться всеукраїнська акція протесту громадських організацій. Таке рішення було прийнято на Всеукраїнському форумі громадських організацій сьогодні.
Зокрема, афганці з організації "Ніхто крім нас", "Коаліція учасників Помаранчевої революції", громадський комітет "Наступ" та ще близько 17 організацій, ухвалили декларацію з вимогою розпуску Верховної Ради. "Верховна Рада в тому вигляді, в якому вона сьогодні є, не відповідає своєму покликанню. Зробити життя кращим можливо, тільки змінивши склад законодавчого органу. Більше того, Верховна Рада стала нелегітимною і не відображає інтересів суспільства, оскільки перебіжчики зробили її такою, що не відповідає спектру політичних уподобань народу України ", - наголошується в документі.
Учасники форуму прийняли рішення, що під час акції також будуть обговорюватися подальші дії громадських організацій, якщо їхні вимоги про розпуск парламенту не буде виконано. Інф. ubr.ua
|
|