ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Громадянське суспільство
FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2020-му відзначаємо такі знаменні дати:
2 лютого - 175 років з Дня народження Івана Пулюя - українського фізика та електротехніка, винахідника, публіциста, перекладача Біблії українською мовою, громадського діяча
10 лютого -  - 125 років з Дня народження Василя Вишиваного (Вільгельма фон Габсбурга) - політичного та військового діяча часів УНР
19 грудня - 100 років з Дня народження Миколи Руденка - українського письменника, філософа, громадського діяча, засновника Української Гельсінської Групи, Героя України
PostHeaderIcon Громадянське суспільство

Якщо народ уже не боїться влади, він здатний на багато що

Що потрібно, щоб Київ піднявся? - Олег Соскін
Спроба в Києві 18 липня розпочати безстрокову акцію закінчилася невдачею (це попередній висновок - ред.), після чого певна кількість людей відчули деяке розчарування. Але чи варто було очікувати іншого? Адже такому фіналу посприяв цілий ряд об'єктивних і суб'єктивних факторів, про які йдеться в моєму матеріалі. Чому акція в Києві закінчилася невдачею? Що ж потрібно, щоб Київ піднявся?
По-перше, киянам, і взагалі українцям, треба менше пити. Люди, напившись пива або горілки, або прийнявши дозу, відчувають якусь ейфорію, їм уже нічого міняти не треба, у них уже і так все добре, погано буде тільки тоді, коли вони проспляться і прокинуться.
 

Ми – господарі на цій землі, а політики і влада – наші слуги, - координатор Врадіївської ходи

Координатор Врадіївської ходи Василь Любарець: наш мітинг – безстроковий
Незважаючи на розгон антиміліцейського мітингу на майдані Незалежності у Києві ВІДЕО, Врадіївська хода довела свою ефективість, оскільки "в очах людей з’являється надія", наголосив у інтерв’ю Радіо Свобода один з неформальних лідерів акції Василь Любарець.
За його словами, ця акція є безстроковою.
 

Врадіївка донесла на Майдан запах революції

Сьгодні увечері на київському Майдані Незалежності відбувся мітинг учасників Врадіївської ходи, киян, та представників з інших куточків України, які потерпіли від міліцейської сваволі. Мітинг розпочався о 18.00 і на 19.30 люди ще не розходились.
Політики в акції участі не брали.
Мітингувальників було не багато: всього кілька сотень, але їхні промови були сповнені рішучості. Вони критикували і владу, і горе-політиків, які втратили почуття відповідальності перед народом.
 

18 липня учасники пішої ходи з Врадіївки дістануться Києва і проведуть акцію протесту на Майдані

Вимоги акції такі:
1. Припинення репресій проти учасників штурмів РУВС;
2. Відставка міністра внутрішніх справ Захарченка;
3. Негайна реформа МВС: скорочення кількості правоохоронців та переатестація за участі громадськості тих, які будуть працювати далі.
Місце проедення акції - Київ, Майдан Незалежності. Початок о 18:00. Прийдіть, будь ласка! Вони йшли на Київ десять днів, не полінуйтесь витратити кілька годин на їхню підтримку, - закликає ГО "Спільна справа".  Інф.: gazetavv.vom
 

Сьогодні перевізники протестуватимуть проти тиску влади

17 липня 2013 року представники вантажоперевізників Кіровоградщини проведуть заплановану тиждень тому чергову акції протесту проти вибіркового застосування законодавства та відвертого лобіювання інтересів деяких транспортних кампаній органами державної влади. Початок акції о 10:00.
Сьогодні оргкомітет повідомив про те, що на найактивніших представників протестуючих розпочався тиск силових структур.
 

Сумські міліцейські упирі нічим не поступаються врадіївським (ВІДЕО)

Врадіївка вже в Сумах не за горами: заступник прокурора Сумської області Кошелєв, за сумісництвом племінник прокурора Сумської області Білоконя - влаштував ментівське беззаконня в нічному клубі "Монті". Мабуть, прокуратура вирішила розширити сфери "кришування", і посилено зайнятися місцевими клубами в стилі лихих дев'яностих. Так що, як бачимо, наші Сумські "вершителі доль" нічим не поступаються врадіївським бандрелогам.
 

Проти міліцейського свавілля піднявся Донецьк

Після подій у Врадіївці протестують донеччани
У шахтарській столиці вже другий тиждень не вщухають протести проти свавілля у правоохоронних органах. Після подій у Врадіївці донеччани згадали, як минулого року в Петровському районі Донецька міліціонери затримали, побили та зґвалтували чоловіка, який пив пиво у громадському місці, - повідомляє Радіо Свобода. Це не єдиний резонансний злочин правоохоронців, але правозахисники вважають, що більшість все ж залишається без уваги, адже постраждалі бояться про це заявляти.
 

Кияни могли б перейняти активність середнього класу в Єгипті та Туреччині, - Карасьов

Вадим Карасьов: Київ - це місто, яке спливає кров'ю
Киянам слід організовуватися і спільно відстоювати інтереси свого міста, багато проблем якого багато в чому пояснюються постійним потоком прибувають переселенців з периферії. Про це на круглому столі в Києві заявив політолог Вадим Карасьов.
"Київ - це місто, яке спливає кров'ю, де людині не дихається навіть нормально. Це пострадянський місто, який є жертвою периферії, коли всі, хто ще більше знекровлений у периферії, їдуть сюди. Це в підсумку призводить до того, що це місто не для людей, а для автомобілів, чиновників, задоволення групового та індивідуального щастя. Регіональна команда, що приходить до влади, тягне за собою сюди всю свою регіональну орду.
 

До 2025 року Київ стане "мурашником" з 9 млн мешканців

Таку цифру назвав на засіданні круглого столу "Київ майбутнього: нова філософія міського розвитку" Віталій Черняховський, координатор громадянської кампанії Форум порятунку Києва.
"Зараз у столиці на одного киянина припадає один приїжджий. Тобто виходить 50 на 50. Якщо офіційних жителів Києва - 2 млн 780 тис., то разом із приїжджими, які живуть тут нелегально, нас близько 6 млн.
 

В Україні мене дивує така велетенська кількість речей, - Ірена Карпа

Мене дивує, чого дідусь-кобзар там же, під липою Петра Могили, співає дуже тихо, і що п’яні гопники (о, так, часи середньовіччя тут іще тривають) зупиняють його спів, аби обговорити процес українського державотворення, зокрема, одну фразу, котра їх дратує:"на Вкраїні милій". "Ех, – зітхають сентиментальні гопники, – да гдє ж та Україна, нєт єйо!" Тут же, намагаючись поставити крапку після його риторичної спроби питання, з усіх мікрофонів гучно лунає російська православна служба. Про це йдеться на Радіо Свобода у статті Ірени Карпи.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні6977
mod_vvisit_counterВчора6551
mod_vvisit_counterЦього тижня49379
mod_vvisit_counterМинулого тижня51626
mod_vvisit_counterЦього місяця34385
mod_vvisit_counterМинулого місяця208035
mod_vvisit_counterЗа весь час15281475