ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Громадянське суспільство
FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2020-му відзначаємо такі знаменні дати:
2 лютого - 175 років з Дня народження Івана Пулюя - українського фізика та електротехніка, винахідника, публіциста, перекладача Біблії українською мовою, громадського діяча
10 лютого -  - 125 років з Дня народження Василя Вишиваного (Вільгельма фон Габсбурга) - політичного та військового діяча часів УНР
19 грудня - 100 років з Дня народження Миколи Руденка - українського письменника, філософа, громадського діяча, засновника Української Гельсінської Групи, Героя України
PostHeaderIcon Громадянське суспільство

Наші закони – таємниця купки аристократів, які над нами панують, - Франц Кафка

Франц Кафка (1883 —1924), один із найвизначніших німецькомовних письменників XX ст., висловився так ще в 1920 році у новелі "До питання про закони". Ці думки Кафки актуальні й сьогодні, особливо, якщо слово “аристократи” замінити на слово “олігархи”.
До питання про закони
Наші закони відомі небагатьом, вони - таємниця маленької купки аристократів, які над нами панують (тут і далі виділено жирним шрифтом редакцією).
 

У фонд Євромайдану щоденно надходить близько 300 000 гривень

На сьогоднішній день до фонду Евромайдану від співчуваючих громадян щодня надходить близько 250-300 тисяч гривень на день, що, однак, не перекриває потреби Евромайдану. Про це повідомив комендант Будинку профспілок Степан Кубів, повідомляє ubr.ua з посиланням на "Подробности".
"Сьогодні при підрахунках ми отримуємо в середньому 250-300 тисяч гривень на день, але це абсолютно не окуповує витрат, які сьогодні є", - сказав він.
 

Вимріяну незалежність принесе не хтось іззовні, а воля українського народу

УКРАЇНА ПЕРЕД ВИБОРОМ
На центральних вулицяїх  столиці України постали  барикади. Нечувано для історії Києва! Нечувано для задавленої, зденаціоналізованої нації, перетвореної московськими царями і комуністичними правителями на сірий рабський додаток до азіатської імперії! Ні Колима, ні Соловки, ні могильники людських трупів від Биківні і до "самих, до окраїн" не задавили самосвідомості українців:
 

На українців чекає таке ж розчарування, як після Помаранчевої революції?

Блогер Карл Волох наголосив у коментарі Радіо Свобода, що у Майдану повинен бути один-єдиний лідер. І створенням Народного об’єднання "Майдан" опозиція фактично погодилась із закликом президента Віктора Януковича не поспішати і почекати до виборів 2015 року, вважає Карл Волох. При цьому він запитує: "Що завадить черговому Підрахую оголосити, що переміг "чинний президент" із результатом 51%?" Блогер називає резолюцію народного віче 22 грудня панахидою Євромайдану.
 

На Євромайдані орудували злодії з Донбасу

Самооборона Евромайдана затримала злодіїв з Донбасу. які "промишляли" в КМДА: люди готові були здійснити самосуд.
У приміщенні Київської міської державної адміністрації, деякі приміщення якої використовуються протестуючими для обігріву та відпочинку, а також для приготування їжі, сьогодні були затримані двоє злодіїв, - передає censor.net.ua з посиланням на Комкнтарі. Як повідомив представник протестувальників, двоє молодих жителя Донбасу займалися крадіжками приватного майна і грошей у людей, які спали в КМДА.
 

У політичних верхах України необхідна кардинальна зміна якості

Хто поведе 15 мільйонів українців, які готові тиснути на владу заради свободи?
Ми продовжуємо аналізувати причини втечі мільйонів українців від свободи. Зокрема, виникає запитання, чому нині від 30 до 40 відсотків українців (до 15 мільйонів), готових тиснути на владу заради свободи, не знають, за ким йти, та як щоденно тиснути на владу через громадянське суспільство, - інформує Радіо Свобода.
 

На барикаді Євромайдану відкрилася фотовиставка (ВІДЕО)

Фотовиставка, присвячена Євромайдану, відкрилася на барикаді, яка виходить на Європейську площу, - повідомляє Радіо Свобода. Проект "Майдан. Людський фактор" присвячений протестам і людям, які беруть у них участь. За словами голови громадської організації "Всеукраїнська армія порятунку" Едуарда Чекіна, фотографи у своїх роботах намагалися максимально чітко передати те, що відбувалося на столичному Майдані ВІДЕО
 

Треба гідно вшанувати борців за здобуття та утвердження Незалежності України

ІСТОРІЯ, НА ЖАЛЬ, ПОВТОРЮЄТЬСЯ!
Після проголошення 1991 року Незалежності України багато подій, що сталися за останні два десятиліття, не увічнені гідно ні в літературі, ні у мистецтві, ні у відповідних монументах, меморіальних дошках тощо. Зате по всій Україні залишилися пам’ятники, інші символи тоталітарного режиму; а також множаться бездарні (щодо змісту й "мистецького втілення") "монументи" тощо на честь нинішньої влади.
1. Українська Незалежність виборювалася, зокрема, учасниками Революції на граніті (студентами!) у жовтні 1990 року.
 

Переверни прапор - переверни Україну! - голос Євромайдану

Давайте поставимо все на свої місця: і прапор, і владу і державу, – активіст  
Сьогодні, 21 грудня, організатори Євромайдану оприлюднили у Facebook повідомлення одного з мітингувальників. За його спостереженнями, натхнення на Майдані згасає.
"Слава Україні!!! Вчора був на майдані і помітив, що все ж таки натхнення людей падає. Треба діяти і швидше діяти, підтримати дух людей. Маю пропозицію зробити такий собі флешмоб "Переверни прапор – переверни Україну!".
 

Тільки координація зусиль близьких за духом людей створить підмурок омріяної України

РЕПРЕСІЙНИЙ КАРФАГЕН БАНДЮКІВ МУСИТЬ БУТИ ЗРУЙНОВАНИМ! (опозиціонерам, що йтимуть на шоу Шустера та ін.), - Андрій Окара
Україні ніколи не щастило з владою. Але з опозицією теж не дуже й то щастило. Нинішня опозиція, себто народні депутати з фракцій "Батьківщини", "Удару", "Свободи", а також близькі за поглядами позафракційні, а також навколополітична частина політичного класу (політтехнологи, політичні журналісти, політичні лобісти), в умовах нинішньої революції виконують насамперед посередницькі, сервісні та організаційні функції: стають грудьми перед "беркутом", розставляють на Майдані намети-приймальні свого імені, намагаються очолити Майдан, але той живе за своїми законами
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3991
mod_vvisit_counterВчора6600
mod_vvisit_counterЦього тижня25238
mod_vvisit_counterМинулого тижня49989
mod_vvisit_counterЦього місяця60233
mod_vvisit_counterМинулого місяця208035
mod_vvisit_counterЗа весь час15307323