ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Громадянське суспільство
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2019-му відзначаємо такі знаменні дати:
1 січня - 110 років з Дня народження Степана Бандери, ідеолога і активного учасника українського національно-визвольного руху, лідера ОУН
27 січня - 180 років від дня народження автора слів Державного Гімну України Павла Чубинського
1000-річчя з початку правління Ярослава Мудрого

PostHeaderIcon Громадянське суспільство

Геопозиційна соцмережа глобальної взаємодії дозволить кожному впливати на суспільні процеси

Громадянин+смартфон(PC)+мапа+соціальна мережа+почуття справедливості та мораль=зміна системи суспільних взаємовідносин
Реалізувати Національну мережу наступного покоління з використанням геопозиційних координат, поєднану з існуючими соціальними мережами, пропонують її ініціатори у Facebook.
Як це працює? На смартфон чи комп’ютер встановлений додаток, котрий дозволяє кожному Громадянину в реальному часі працювати з Глобальною мапою взаємодії. Карта має багато шарів: політичний, економічний, соціальний, розважальний, медицина, освіта і т.д., котрі у свою чергу мають власні підшари.
 

Британці борються за право обирати як померти

Смертельно хворі британці вже давно борються за право законно піти з життя.
Однак евтаназія в Туманному Альбіоні заборонена.
Тим не менш, нещасні громадяни, які не бажають страждати, все одно вирушають до суду і вимагають від влади вколоти їм смертельний препарат. Поки що переможців у цій битві немає.
Як не дивно, ставлення в суспільстві до таких людей за останні роки змінилося в кращу сторону, однак уряд залишається непохитним.
 

"Російськомовні Українські Націоналісти" поширили хронологію русифікації України впродовж 300 років

Крім багатовікової русифікації (XVII - XX ст.) наша історія пізнала і понад 20 років Незалежності. Саме симбіоз цих двох історичних фактів і породив таке явище як "Російськомовні Українські Націоналісти" (РУН).
Природно, в часи національно визвольного руху середини ХХ-го сторіччя про таке явище як РУН не могло бути й мови. Щоб зрозуміти грунт, основу виникнення такого явища як російськомовні українські націоналісти, потрібно враховувати, що історія русифікації українського народу налічує вже більше 300 років (нерішучих або саркастично невірячих просимо ознайомитися з переліком кроків насильницької русифікації, починаючи з 1680-х років. Детальніше
 

Вбивці молодого патріота-активіста Максима Чайки досі на волі

Доземний уклін герою нашого часу - лицареві нації Максиму Чайці
Чотири роки тому, 17 квітня 2009 року, в Одесі від рук представників екстремістської проросійської організації "Антифа" загинув 21-річний студент Одеського національного університету, активіст молодіжної організації "Січ" (Слава і честь) Максим Чайка. Загибель активіста сколихнула громадськість України. У день похорону його друзі, соратники та однокурсники провели у місті багатолюдний марш пам'яті. Вони заявили, що Максима вбито з політичних мотивів як борця за утвердження національної ідеї й розбудову Незалежності України.
 

Одесити просять піти мера, у якого алергія на саму Одесу

Мешканцям Одеси вже остогиділи шахрайські оборудки мера Костусєва з розпродажем землі, нищення його командою зелених зон і пляжів, спотворення історико-архітектурних пам’яток. Так звана Південна Пальміра нині вражає всіх своїми руїнами, розбитими дорогами, засміченістю.
При кожній поїздці Костусєва до столиці одесити сподіваються, що Микола Азаров, нарешті, знайде якесь інше місце для свого ставленика і він пересяде в інше крісло. Під час попередніх пікетувань вже було встановлено, що мер має хронічну хворобу – у нього алергія на саму Одесу. Навіть вся опозиція вкупі не здатна так підірвати авторитет Партії регіонів у місті, як це зробив Костусєв.
 

Активісти КУПР "привітали" президента з успіхами на письменницькій ниві

Вони провели акцію під стінами адміністрації президента і перейменували вулицю Банкову на вулицю "Какадеміка Януковича". Про це з посиланням на 5 канал повідомляє "Українська правда".
КУПРівці також прикріпили до огорожі Банкової табличку зі словами: "Дотримуйтесь тиші! Тут працює найвидатніший письменник всіх часів і народів Янукович".
 

Через помилку Google пересічний японець став кривавим вбивцею

Google виплатить японцеві 3 тисячі доларів за неправильний результат на один з пошукових запитів
Токійський окружний суд зобов'язав компанію Google виплатити 300 тисяч єн (трохи більше трьох тисяч доларів) громадянинові Японії, який серйозно постраждав від невдалого пошукового запиту, про це повідомляють японські ЗМІ.
У жовтні 2011 року японець, ім'я якого не називається, подав до суду на американського Інтернет-гіганта та зажадав компенсувати збиток, нанесений його репутації.
Як з'ясувалося, пошукова система при введенні його імені автоматично пропонувала додати до запиту релевантне посилання на злочини, яких потерпілий ніколи не здійснював.
 

"Неукраїнський Схід" - стереотип, який шкодить Україні і насамперед Сходу, - Сергій Жадан

Недовіра до держави, недовіра до чужих, недовіра до можливих змін – все це, мабуть, і є певним виявом страху.
Стереотип неукраїнського Сходу, він, як на мене, часто й підживлюється на самому Сході (політиками, "інтелектуалами", журналістами), та й шкодить насамперед Сходу, оскільки протиставляє його решті країни. А це насправді заважає – важко жити в межах одних державних кордонів людям, які не довіряють одне одному.
Натомість, такими людьми легко маніпулювати. Зрештою, це знову ж таки очевидні речі, який сенс усоте їх проговорювати? Все одно всі ми маємо свою думку, всі ми переконані в правоті власних принципів та позицій, й дуже рідко дослуховуємось до когось іншого. Про це - в розмові на "Українській правді" з "дипломатом української культури в світі" Сергієм Жаданом. Детальніше
 

Бездуховність і меншовартість в Україні не проходять!

У нас тут на днях Потапа з Настьою закидали яйцями, - зустрічає мене свіжою новиною подруга. - Сказали, що за російськомовність і бездуховність. Не знаю, мене там не було. Але досі дивно, чого стільки шуму і кримінального відблиску в нашій країні набирає традиційне ще з часів середньовіччя закидання яйцями нелюбих натовпу балаганних артистів... За ними, такими, майбутнє, я вірю. А на наступному концерті не відмовлюся, приміром, від гоголь-моголя.
Про це йдеться у статті Ірени Карпи на "Українській правді".
 

Часопис "Свобода" - вікно в українську Америку

Цьогоріч відзначає своє 120-ліття колектив газети української спільноти в Америці "Свобода"
З нетерпінням чекаю кожного свіжого числа часопису, щоб отримати досить повну і завжди правдиву інформацію, вміщену в колонках "Україна за тиждень" та "Америка і світ", прочитати лаконічні, але добре аргументовані статті на актуальні теми, про відомі й маловідомі широкому загалу історичні дати й постаті, листи читачів. Вважаю за велику честь для себе бути багатолітнім дописувачем такого поважного видання.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні455
mod_vvisit_counterВчора2525
mod_vvisit_counterЦього тижня15533
mod_vvisit_counterМинулого тижня27151
mod_vvisit_counterЦього місяця66007
mod_vvisit_counterМинулого місяця107101
mod_vvisit_counterЗа весь час13587977