ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Громадянське суспільство
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
СІЧЕНЬ
22 - 100 років тому УНР проголосила Незалежність

У 2018-му відзначаємо такі знаменні дати:
22.01 - 100 років з часу проголошення Незалежності Української Держави (УНР) IV-м Універсалом Української Центральної Ради (22.01.1918)
03.04 - 100 років з Дня народження письменника Олеся Гончара (03.04.1918)

PostHeaderIcon Громадянське суспільство

У світі з бідністю борються, а в Україні її продукують

Історія проведення Міжнародного дня боротьби за ліквідацію бідності (Міжнародний день боротьби за ліквідацію убогості) нерозривно пов'язана з датою 17 жовтня 1987. У цей день більше 100 тис. людей зібралися на площі Трокадеро в Парижі, де в 1948 році була підписана Загальна декларація прав людини, щоб віддати данину пам'яті жертв крайньої убогості, насильства і голоду. Присутні заявили, що убогість є порушенням прав людини і підтвердили необхідність спільними зусиллями добиватися дотримання цих прав.
 

В Україні рекордно збільшилась кількість прихильників Євросоюзу, – опитування

Серед українців кількість прихильників об'єднання з Митним союзом зменшилась до рекордно низької позначки за останні три роки, - передає 24tv.ua. Результати дослідження компанії "Рейтинг" показують, що зараз 53% українців підтримують приєднання України до Євросоюзу. Не хочуть ставати частиною об'єднаної Європи 35% опитаних, а 12% - ще не визначилися. Крім того, майже половина (47%) українців вважає, що підписати Угоду про зону вільної торгівлі з ЄС для України вигідніше, ніж вступ до Митного союзу (34%).
 

Забудову Києва ущільнять і життя киян стане нестерпним

Столиця перетвориться на гігантський мурашник
Погані новини для киян - місто буде розвиватися у межах діючих кордонів, його населення зросте, а нові будівлі будуть будувати вище і ближче один до одного
Це передбачає новий Генплан Києва, який обіцяють ухвалити до кінця року. INSIDER поспілкувався з Володимиром Чекмарьовим - директором ДП "Інститут генерального плану Києва" ПАТ "Київпроект", повідомляє "Главком". Інститут розробляв усі Генплани Києва з 1947 року. Однак цього разу підготовка документа обійшлася без нього.
 

Активізація збору персональних даних українців загрожує їхній безпеці

Відкритий доступ: що означає війна за особисті дані українців
Протягом останнього міся­­ця сталося кілька гучних скандалів, пов’язаних із персональними даними українців. На думку експертів, ці події можуть свідчити про те, що держава постійно збирає дані про своїх громадян, щоб контролювати їх, - пише "Тиждень".
Через високий рівень корупції в країні та незахищеність баз інформації остан­­ні можуть не лише полегшити роботу правоохоронним органам із боротьби з інакомислячими, а й потрапити до рук зловмисників.
 

Рівень безробіття в Україні зростає, Державний центр зайнятості працює на себе

Центри зайнятості поліпшують статистику
На матеріальне забезпечення центрів зайнятості минулого року витратили понад 83 мільйони гривень, - інформує канал 24tv.ua. Але протягом 2009-2011 років, за свідченням Генеральної Прокуратури, Державний центр зайнятості перевитратив 110 мільйонів - закуповував за завищеними цінами техніку і поліграфічну продукцію. Центр залучав підприємства з ознаками фіктивності.
 

Половина продуктів на українських прилавках не відповідає якості

У січні - вересні нинішнього року територіальні органи Держспоживінспекції України перевірили близько 9 тисяч магазинів і ресторанів. І, незважаючи на те що, за словами голови служби Сергія Орєхова, виробники стають більш відповідальними, з 2 тис. тонн продуктів було забраковано близько 40 відсотків, пише ubr.ua з посиланням на from-ua.com. Також фахівці перевірили близько 13 тисяч декалітрів питної води та безалкогольних напоїв, з яких забракували і зняли з реалізації майже третину.
 

300 років "тісної співпраці з Росією": історія постійних зрад і "кидалов", - Ірена Карпа

Ірена Карпа: Митний союз – це вибір мазохістів із втратою пам’яті
Схваливши проект угоди про асоціацію з ЄС, український уряд одночасно декларує намір створення зони вільної торгівлі із Митним Союзом.  Тим часом, з боку російських чиновників уже чути про санкції, які очікують нас у разі підписання угоди у Вільнюсі. Про те, як людина із активною громадянською позицією сприймає українську "багатовекторність", розповіла на Радіо Свобода для "Молоді Плюс" письменниця і музикант Ірена Карпа.
 

У столиці з'явилися нові секти, які перетворюють киян на маріонеток

Киян заманюють у небезпечні секти під виглядом курсів особистісного зростання
Організатори обіцяють особистісний і кар'єрний ріст. А в результаті підпорядковують волю людей, роблять їх залежними від тренера і викачують з них великі суми грошей.
У Києві з'явилися нові секти. У їхній рекламі немає ні слова про релігію, та й за вивіскою "тренінги вдосконалення, самопізнання і особистісного зростання" не розпізнати підступ, - пишуть "Вести". Однак після відвідування таких тренінгів кияни перетворюються на маріонеток.
 

Київська громада просить інституції ЄС захистити її конституційні права

Рішення загальних зборів громадян у місті Києві
Європейській комісії
Європейському парламенту
Звернення
Шановні представники інституцій Європейського союзу!
Ми, члени територіальної громади Києва, зібравшись відповідно до Конституції України та законів України, статуту територіальної громади міста Києва на загальні збори Киян, від імені всіх жителів столиці України звертаємося до Вас з наступним проханням.
 

Найдовшою українською ковбасою поласували на першому ковбасному ярмарку

Не менш, ніж традиційне сало, полюбляють українці й ковбасу. Це засвідчив перший у нашій країні ковбасний ярмарок, влаштований в останні вихідні вересня в райцентрі Любашівка Одеської області.
Ярмаркували жителі Любашівки та навколишніх районів із притаманним козацькому краю розмахом. На фестивалі були представлені найрізноманітніші ковбасні й м’ясні  вироби місцевих і провідних вітчизняних підприємств.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3092
mod_vvisit_counterВчора3569
mod_vvisit_counterЦього тижня6661
mod_vvisit_counterМинулого тижня22464
mod_vvisit_counterЦього місяця61609
mod_vvisit_counterМинулого місяця177477
mod_vvisit_counterЗа весь час13066920