Заслужена нагорода знайшла героя
Знаменитим Вадима Дубовського зробили записані ним у кабіні Volvo сатиричні антиросійські, антипутінські пісні на власні вірші та на музику радянських композиторів.
Ось як відреагував на цю подію сам Вадим Дубовський на своїй сторінці у Facebook:
- Друзі! Св. Миколай приніс мені надзвичайно приємну звістку!
Тиждень тому, 12 грудня 2020 року в Києві відбувся VI міжнародний форум національно-патріотичного єднання і духовності "Лицар Доброї Волі", на якому мене було відзначено статусом "Народний Герой України".
Звісно ж, я був дуже здивований, коли дізнався, що удостоєний такого високого звання й одразу ж припустив, що сталась якась помилка. Але мене запевнили, що ініціатива про моє відзначення йшла саме від тих, хто зі зброєю в руках відстоював незалежність України в російсько-українській війні. Мені пояснили, що мої пісні звучали на передовій в окопах та піднімали бойовий дух справжніх героїв, мужніх захисників Батьківщини. Мені розповіли, що мої пародії піднімали настрій пораненим в шпиталях та поширювались медичними працівниками, волонтерами й громадськими активістами.
Я безмежно вдячний за таку високу оцінку мого скромного внеску в справу боротьби з агресором в інформаційному просторі, на ідеологічному фронті!
Слава Україні!

ВАДИМ ДУБОВСЬКИЙ (Vadim Dubovsky) - талановиий українець з американським паспортом, якого ми знаємо як "співаючого далекобійника".
Нагадаємо, що уродженець Донецька, учитель музики та диригент за першим дипломом і випускник Київської консерваторії (оперний вокал), оперний співак Вадим Дубовський з початку 2000-х мешкає у Чикаго. Працював на українському радіо, потім став водієм шкільного автобуса, а з 2011 року Вадим - за кермом великовантажного автомобіля.
Він став не просто “бійцем пропагандистського фронту”, а мега-популярним блогером. Знаменитим Вадима Дубовського зробили записані ним у кабіні Volvo сатиричні антиросійські, антипутінські пісні на власні вірші та на музику радянських композиторів. Кількість підписників каналу Вадима Дубовського давно налічує десятки тисяч, а загальне число переглядів відео вимірюється мільйонами. Сам Вадим розповідає, що записує ці пісні насамперед для російської “вати”, аби якось змінити свідомість адептів путіна, а всі зароблені таким чином гроші перераховує на потреби Збройних сил України.
Щиро вітаємо пана Вадима із заслуженою нагородою! Дякуємо за Ваші пісні!

Інф.: diaspora.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити