Сьогодні, 25 березня в Україні відзначається День Служби безпеки України!
Всеукраїнська громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ вітає Український народ з Днем Служби безпеки України!
Щиро вітаємо співробітників і українську громаду з цим Днем! 20 вересня 1991року Постановою Верховної Ради України було ліквідовано КДБ УРСР і створено окрему нову державну структуру Службу Національної Безпеки України, що викликало невдоволення певних консервативних сил, окремих осіб в керівництві і тоді, користуючись тим, що 25 березня був прийнятий закон про СБУ, визначили його днем СБУ.
Але перші півроку діяльності Служби, були важливими, бо тоді вдалося закласти основи національної, української служби, чого так не хотіли багато хто в Україні. Подібний відкат від відданості національної ідеї, інші маніпуляції в подальшому привели до часткової втрати СБУ своєї ролі, а у 2014 році, - до масової зради в Криму і на Сході.
Проте тисячі співробітників, від дня створення цієї служби проявили себе справжніми украінськими Героями України, віддаючи своє життя, постійно ризикуючи ним у захисті від віковічного імперського ворога! Ми щиро вітаємо одного із засновників Служби депутата Верховної Ради України ІІ скликання, генерал-лейтенанта Олександра Скіпальського, почесного голову ВГО СОУ. Попереду у нас важкі часи випробувань, війна з Росією на виживання України, тому Ваша задача, молоді співробітники СБУ, знати справжню історію, завжди пам‘ятати тих, хто творив, а не використовував Службу, служити народові і державі, бути однаково твердими в боротьбі з ворогами держави, як зовнішніми, так і внутрішніми, в якій би ролі вони не виступали.
Слава українським контррозвідником!
Слава Україні!
Героям Слава!

Голова ВГО СОУ, полковник Олександр САСЬКО

Інф. із сторінки у Facebook генерала Олександра Скіпальського

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити