17 липня 2013 року представники вантажоперевізників Кіровоградщини проведуть заплановану тиждень тому чергову акції протесту проти вибіркового застосування законодавства та відвертого лобіювання інтересів деяких транспортних кампаній органами державної влади. Початок акції о 10:00.
Сьогодні оргкомітет повідомив про те, що на найактивніших представників протестуючих розпочався тиск силових структур.
Так зокрема, одному з представників перевізників зателефонували з податкової інспекції і повідомили, що о 9:30 він повинен з’явитись для вирішення поки що невідомих ні для кого питань.

Крім того троє представників протестуючих були запрошені вчора до обласного УДАІ (вже після завершення робочого дня),  де з ними протягом тривалого часу проводили роз’яснювальну бесіду на тему: "УДАІ ні до чого не причетна. Всі свої претензії висловлюйте транспортній міліції".

Натомість, представники малого та середнього бізнесу, що працюють на ринку вантажних перевезень, зазначили, що не піддадуться на залякування та загравання влади і відстоюватимуть своє право здійснювати підприємницьку діяльність у рамках діючого законодавства України та на умовах рівної конкуренції до повної і остаточної перемоги.

Костянтин Поляков, для "Волі народу"

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити