День хрещення України-Русі: привітання з Днем хрещення Русі
Датою свята обрано 28 липня, оскільки саме в цей день православний світ вшановує пам'ять Святого рівноапостольного князя Київського Володимира Святославовича.
Сьогодні, 28 липня, Україна святкує 1032-гу річницю хрещення Русі. Датою свята Хрещення Русі обрано 28 липня, оскільки саме в цей день православний світ вшановує пам'ять Святого рівноапостольного князя Київського Володимира Святославовича. Він, як відомо, не тільки сам навернувся до християнства, але й посприяв тому, що воно стало державною релігією Київської Русі. Згідно з літописом, влітку 988 року князь Володимир Святославович був охрещений в церкві Св. Якова в Херсонесі й одружився з сестрою візантійського імператора Анною. Наприкінці літа він із дружиною повернувся до Києва і наказав усім прийняти нову віру, а поганських ідолів скинути у Дніпро.

Привітання з Днем хрещення Русі

У цей день багато років тому хрестилася Русь, і ми вітаємо всіх, хто в серці зберіг святу віру в єдиного Бога, з цієї великої датою! Нехай ваші домівки будуть теплими і затишними, гості будуть добрими, мир, добробут і лад витають навколо вас, а сімейство буде міцним, здоровим і люблячим!
***
Вітаю зі святим днем, коли Київська Русь прийняла віру християнську православну! Бажаю, щоб Господь зберігав і оберігав тебе від непосильних скорбот і хвороб! Щоб завжди у всьому супроводжувала удача, а все погане і негативне неслося геть! *** Вітаю з Днем хрещення Русі і бажаю від душі великого щастя, міцної віри, радості душі і спокою серця, світлої надії, доброї вдачі, чистої любові і щирих почуттів, міцного здоров'я, небесної благодаті, праведних діянь і щедрих подарунків життя.
***
Вітаю вас із Днем хрещення Київської Русі-України! Це свято відзначаємо у день Святого Володимира – одного із засновників і покровителів нашої державності. Тож окремі слова привітання усім, хто має це величне ім'я. У цей святковий день бажаю вам щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров'я та довголіття!
***
Дозвольте привітати вас зі знаменним для всіх нас святом - Днем Хрещення Русі-України. 1032 роки тому князь Володимир охрестив наших пращурів, а сьогодні ми з вдячністю згадуємо про нього. Нехай Господь по молитвах святого рівноапостольного князя Володимира Хрестителя береже Україну та всіх нас!
***
З Днем хрещення Русі Вітаю від душі, В день, настільки світлий і святий, Радійте ви усі. Очищайте від зла розум, Оминайте біль і погрози, Хай в сім'ї панує затишок І завжди вас вдома чекають.
***
Нехай світле свято Божого знамення, Принесе вам любов і примирення, Нехай Господь завжди оберігає, Нехай віра допоможе позбутися від зла. З днем хрещення Русі-України вітаємо, Життя довге і щасливе бажаємо, Нехай все, про що мріяли, збувається, Нехай всі образи назавжди забудуться.
***
Хрещення Русі чекали довго І на Дніпрі, і на морі, Так нехай тепер кожен знає Віра і любов у всьому перемагає!

Як повідомляв УНІАН, більше тисячі років тому відбулася важлива подія, яка змінила хід історії, ціннісні орієнтири і визначило долю багатьох поколінь українців. Мова йде про хрещення Київської Русі. У цьому році Україна буде святкувати вже 1032-гу річницю його.

Інф.: unian.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити