Телеканалу "1+1" загрожує ще один скандал - у мережі з'явилися дані про те, що актриса Ольга Винниченко, що отримала роль головної героїні у фільмі "Сувенір з Одеси", у 2014-му році знялася в російському пропагандистському фільмі «Військовий кореспондент».
Зйомки цього фільму проходили на території анексованого Криму, а за сюжетом журналіст знімає сюжет про 400 спалених людей в Одесі, потрапляє за це в таємне ув'язнення СБУ, потім їде в табір біженців у Ростовській області, який бомблять... українські війська, передають "Патріоти України" з посиланням на "Детектор медіа".
У коментарі виданню телеканал «1+1» повідомив, що продюсери не знали про участь Винниченко в російському фільмі, оскільки «перевірка українських акторів перед початком зйомок не передбачена законом».
На телеканалі запевняють, що на роль головної героїні фільму «Сувенір з Одеси» претендувало понад 30 осіб, і українка Ольга Винниченко виявилася найбільш переконливою кандидатурою на цю роль.
«Ольга Винниченко, приймаючи рішення чотири роки тому про участь в російському фільмі, на той момент не усвідомлювала, що виявилася втягнутою в політичні маніпуляції, і зараз шкодує про роль в цьому проекті», - заявили у прес-службі телеканалу.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити