Путінський режим почав падати, - професор Андрій Зубов
У Росії відмирає радянський режим, який уособлює президент РФ Володимир Путін. Його дні приречені...
Найбільш вірогідною датою зміни влади в країні стане 2024 рік, вважає російський історик, опозиціонер Андрій Зубов, передають "Патріоти України" з посиланням на Еспресо.ТV.
«Если не этот, то следующий год будет решающим для России и поворотным для ее политической системы», - упевнений він.

На думку Зубова, нинішня верхівка РФ оступилася і приречена. «Сейчас все указывает на то, что путинский режим начал падать. В 2014 году, как это ни прискорбно для Украины, он был на подъеме. Сейчас он терпит одно постыдное поражение за другим», - розповів він.
Опозиціонер перерахував недавні провали російської влади: Солсбері з розкриттям агентурної мережі, розстріл силами Асада російського літака, невдачі в запуску ракет на орбіту, абсолютно безглуздий підйом пенсійного віку.

Політик підкреслив, що у Росії багато проблем, проте високі ціни на нафту дозволяли владі не підвищувати пенсійного віку. «Это была абсолютная ошибка путинского режима. Даже с его точки зрения… Наконец, вот эта автокефалия в Украине, это тоже ужасная пощечина имперской советской церкви, которая была создана Сталиным в сентябре 1943 года. Вот именно для этой церкви, которая была послушным орудием коммунистического режима, для нее наступают последние черные дни», - розповів історик.

При цьому експерт уточнив, що православна церква в Росії залишиться, але вона буде відрізнятися від нинішньої «радянської церкви».
«Умирает не путинский режим, умирает советское государство… А Путин лишь его образ и представитель», - резюмував Зубов.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити