Журналіст Віталій Портников: Президент Зеленський перетворює Путіна з окупанта на парламентера!
Путін хоче поразки України у війні.
Після атаки окупаційних військ на українські позиції і загибелі чотирьох українських військовослужбовців Зеленський зателефонував своєму російському колезі і попросив його "вплинути на ту сторону". Українському президенту час прокинутися і відмовитися від своїх небезпечних ілюзій. Не існує ніякої "тієї сторони", це вигадка кремлівської пропаганди.

Так вважає відомий журналіст Віталій Портников, пише "Україна молода" з посиланням на "Еспресо".

"Існує тільки Путін. Це його війська і спецслужби окупують Донбас. Це він, як головнокомандувач збройними силами Росії, відповідає за будь-яке загострення в окупованому регіоні. Путін не впливає на «ту сторону», а віддає їй розпорядження. Він - не посередник, а учасник конфлікту. І коли Зеленський просить Путіна вплинути на російських найманців, він тим самим виводить його з-під удару, перетворює з окупанта на «парламентера». Це те, що Путіну і потрібно для продовження війни",  - наголосив Портников.

За його словами, Путіну не треба жодного наближення до миру.

"Він не для того почав війну, щоб вона закінчилася миром. А для того, щоб вона завершилося поразкою України. Нашим крахом. Путіну ця війна сьогодні не заважає, а тільки допомагає. Допомагає тримати Україну на гачку, відчувати себе впливовим лідером, вести переговори із Заходом. Навіщо йому мир?", - зазначив Портников.

"Володимир Зеленський, ви вже не учасник передвиборчої боротьби, Ви - президент країни, яка знаходиться у війні з жорстоким агресором. І влада цієї країни не хоче ніякого миру. Нерозуміння вами цього простого факту буде тільки множити жертви, призведе до нових втрат - і людей, і територій", - вважає журналіст.

Інф.: umoloda.kiev.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Varnak 11.08.2019 11:33
Зеленський не спить - він свідомо зливає Україну. Втім, "втомлених від війни" це влаштовує.

«Я принял их дань, и они целовали мне
ноги»,—
Так царь ассирийский Ашшурнасирпал
говорит.
И тысячи лет на старинной военной дороге
Монаршая милость лежит на бесчувствии
плит!

Из вони гниенья, из окаменевшего праха:
«Я принял их дань...»
О позор для родов и колен!
Так вот почему пока не был он Римом
распахан,
Как раненый зверь не сдавался врагу
Карфаген!

Семен Печеник
http://yelaniya.narod.ru/s163.html
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити