Режисер та ексв'язень Кремля Олег Сенцов заявив, що для остаточних похоронів "совка" в Україні необхідно ще багато поховань
Про це він написав у своєму Facebook.
"Дуже б хотілось, щоб похорони Кернеса були остаточними похоронами совка в нашій країні, але для цього треба ще багато похорон", - написав режисер.
Режисер Олег Сенцов потрапив під шквал критики в соціальних мережах після того, як порівняв похорон мера Харкова Геннадія Кернеса з похованням «совка». У коментарях на сторінці Сенцова вирують пристрасті, багатьом не сподобалися натяки Сенцова про те, що Україна має ще чимало кого закопати у сиру землю, чи спалити в крематорії, зазначають "Патріоти України".

У топові вирвалися репліки про те, що бажати смерті кому-небудь - гріх.

Ряд "ватних" коментаторів сприйняли пост Сенцова як наруга над пам'яттю Кернеса.

Крім того, Сенцову дорікнули, що нібито він не дотягує до Кернеса за рівнем, а значить, не може висловлювати такі категоричні думки.

Також прозвучала думка, що критикувати Кернеса коштувало за життя, а не посмертно.

Втім, далеко не всі убивалися за "крепким хозяйственником! та "лучшим из мэров".

Нагадаємо, за оцінками очевидців, на прощання з Кернесом прийшло понад сто тисяч осіб (за підрахунками поліції - 110 тисяч). Траурну церемонію в театрі довелося продовжити до п'яти годин замість чотирьох, а виносили труну Кернеса на вулицю під оплески.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити