Новий президент України не зможе виконати головних умов Росії, тому що на нього чекатиме новий Майдан, вважає журналіст і політичний оглядач Віталій Портников
У разі приходу до влади в Україні ставленика Кремля російська влада вимагатиме від нього визнання анексії Криму, федералізації Донбасу і повного відкриття українського ринку для російських олігархів. Таку думку в ефірі телеканалу "Еспресо" висловив політичний оглядач Віталій Портников, пише видання "Гордон".
"Зараз у російських олігархів серйозні проблеми, їм закрили Захід... Тому що на Заході їм нічого грабувати вже не можна, Росія вже пограбована, їм потрібно пограбувати Україну в компенсацію за те, що у зв'язку з донбаською і кримською авантюрою їх позбавили можливостей тут. Так що це три умови: Крим наш, Донбас не ваш, олігархи наші у вас", – резюмував він.

Політичний оглядач зазначив, що, якщо Кремлю під час президентських виборів в Україні вдасться привести до влади потрібного кандидата, можна чекати третього Майдану.

"Вони цього не розуміють, що ми цього президента винесемо з адміністрації. Єдине, на що сподіваюся, що цього разу не дозволимо йому втекти до Ростова, і буде він сидіти в Лук'янівській в'язниці до моменту свого почесного похорону", – підкреслив Портников.

Вибори президента в Україні призначено на 31 березня 2019 року. Виборча кампанія стартувала 31 грудня 2018 року. ЦВК зареєструвала 44 кандидатів (2 кандидати нещодавно "зійшли з дистанції", - Ред.).

Інф.:: gordonua.com

Коментарі

 

Коментарі  

 
-1 #2 Varnak 04.03.2019 13:42
Чи може бути життя після смерті?
"Політичний оглядач зазначив, що, якщо Кремлю під час президентських виборів в Україні вдасться привести до влади потрібного кандидата, можна чекати третього Майдану"

Чи вірить сам Портніков у те, шо пише? Не буде третього майдану, Кремль цього вже не допустить і не зупиниться ні перед чим. А Європа обмежиться черговим занепокоєнням - чого це вона має дбати про країну, мешканці якої самі не знають, чого хочуть
Цитувати
 
 
0 #1 Ігор 03.03.2019 15:12
Потрібно вибрати Гриценко, українця, патріота, фахівця військової справи.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити