Поліція і невідомі особи випустили в очі активістці сльозогінний газ
Сьогодні групою осіб з наліпками "поліція" та "київобленерго" вчинені насильницькі дії щодо провідниці національно-визвольних змагань, активістки територіальних громад Рімми Миколаївни Білоцерківської в м. Богуслав Київської області. Зграя порушників конституції і законів вдерлася в її приватні володіння. Коли Рімма Білоцерківська відмовилась їх впускати, ті випустили їй в очі сльозогіний газ. Ця зграя мала якесь "рішення" суду.
Див. ВІДЕО 1, ВІДЕО 2, ВІДЕО 3
Активісти продовжують боротьбу з поліцейським свавіллям.
Нагадаємо, що Рімма Білоцерківська відома в Україні своєю рішучою позицію щодо необхідності встановлення конституційного ладу в державі.

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #2 Varnak 11.11.2019 17:32
Віталій Гайдукевич
06.11.2019

Якби

Репресивні структури зеленого режиму почали обшуки і арешти в учасників російсько-української війни. FB не вірить очам. Обурено скролить екран і задається питанням як далеко вони зайдуть?

Ну от, дивіться

Якби після визнання Банковою плану Путіна-Штайнмаєра, на вулиці вийшло не 50 тисяч людей, а мільйон в Києві і десятки тисяч в областях

Якби після кількох капітулянтських заяв Пристайка, його б закидали десь яйцями

Якби після спроб відступу урядовий квартал перекрили б масовими акціями

Якби після намахалова вчителів по країні зупинились би школи через загальнонаціона льний страйк педагогів

Якби після того, як Моніка Янелох назвала акцію НІ капітуляції якийсь дощ, на Банковій би влаштували акцію пільговий шиномонтаж, поки що без диму

Якби після кидалова ФОПів, підприємці (егегей, таксисти і євробляхери, шо там, как?) влаштували загальнонаціона льний страйк із перекриттям автотрас

Якби після ПОБИТТЯ підприємців реформовану поліцію закидали б борошном, фарбою і нагадали б про 2013-14

Якби треш від Слуг в Раді, Уряді, ОДА щоразу натикався на обурення

Якби чергова проституція в ДБР і судах натикалася на зустрічні позови, масові запити, вал розслідувань (егегей, розслідувачі-антикорупціонер и, де ви? у вас антикорупційніс ть здулася!)

Якби у відповідь на обшуки і арешти учасників російсько-української війни Печерний суд був заблокований, а ветерани б помахали рукою тому ганьбиську в мантіях

Все це моделювання ситуації якби

Чому влада робить те, що вона хоче?
Тому, що громадяни дозволяють це робити. Не більше, і не менше.

Посіпакам Моніки одразу нагадаю, щоб не смикалися зайве коли у фермерів Франції чи Нідерландів забрали дотації від ЄС, вони тракторами блокували центри столиць і виливали просто на вулиці цистерни молока.
Т Р А К Т О Р А М И. В И Л И В А Л И.

Коли в Італії виходить народ протестувати за будь що значуще, то карабінери і поліція реально відбиваються від демонстрантів палають автомобілі поліції, бруківка і презервативи із фарбою стають аргументами обурення.

Коли у Франції (мова не про жовті жакети, погортайте історію країни) влада зазіхає на права чи свободи громадян, першими вибухають студенти і саме вибухають в районах Парижа спалених машин сотнями

Британія, США, Гонконг скрізь.

Так, все це акції протесту, що порушують громадський порядок. Але все це стає аргументом, ТІЛЬКИ коли ВЛАДА вирішує, що вхопила Бога за бороду.
ВАЖЛИВО ці протести починаються зі спокійних пікетів і емоція збільшується по мірі ігнорування владою своїх громадян. Як правило, влада вмикає розум.

І це в жодній зі згаданих країн на кону не ставало питання збереження державності, незалежності та субєктності.

У нас постало.

Чи всілися б Янелохи на голову нації, якби Громадяни регулярно нагадували Конституція гарантує право на протест?
Не забуваймо, опора державності відповідальні громадяни, а не прості люди. Відповідальні громадяни не питають доколє чи скільки ще можна, вони захищають свої права, цінності, інтереси, країну.

Не питайте якби, якщо, скільки ще дійте так, щоб не довелося ховати очі від прямих питань дітей чи виїжджати на еміграцію.

Вільним людям слуги не потрібні.

https://tverezo.info/post/105928
Цитувати
 
 
0 #1 Валер`ян 07.11.2019 21:15
суки бабла .вам так це не минеться.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити