Відома правозахисниця Римма Білоцерківська закликала до негайного обліку національного багатства і оформлення його на громадян України
Відповідне звернення правозахисниця передала в офіс Президента України. Ось його текст:
Україна територія Любові і Миру!
Спільна творча робота однодумців
на Благо Кожного Українця.

До кожного громадянина України
всіх національностей

До громадянина України
Володимира Олександровича Зеленського,
який обраний і виконує конституційні
обов'язки Президента
України
вул. Банкова, буд. 11, м. Київ, 01220

До громадян України,
які обрані і виконують конституційні
обов'язки народних
депутатів України
вул. Грушевського, буд. 5, м. Київ, 01008

До громадян України,
які обрані і виконують конституційні
бов'язки депутатів
місцевих рад територіальних громад України
вул._______________, буд. , ____._____________
_______________ області, _____________

Усвідомлюючи існуючу смертельну небезпеку для Української нації і відповідальність перед своїми родинами і своїми дітьми ми заявляємо наступне
Держава Україна є повноцінною суверенною національною державою українською нації, яка існує на благо кожного громадянина.
У нас на українській землі є все для забезпечення гідних умов життя та забезпечення матеріальних і духовних потреб її громадян за рахунок національного багатства України ( ст.13, 14, 27, 28, 29, 41, 42, 47, 48, 49, 142, 143 Конституції України).
Все це дано нам природою і Богом.
Попередні покоління передали нам це національне багатство як спадщину Української нації.

У свою чергу, усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями, здійснюючи свою суверенну волю Української нації, маючи суверенну національну державу Україна і національне законодавство, шануючи державні символи національної держави українською нації України, в тому числі Державний Герб України за ст.20, 65 Конституції України, кожний громадянин зобов'язаний зупинити геноцид української нації та має отримати документ про володіння національним багатством України, які посвідчені печаткою із зображенням Державного Герба України, опис якого встановлено на підставі та у порядку ст. 20 Конституції України, з визначенням національності (першочергово на тимчасово окупованих територіях), а саме:
1. Свідоцтво про народження громадянина держави Україна з моменту проголошення незалежності держави Україна.
2. Паспорт громадянина держави Україна.
3. Рахунок (номер) громадянина держави Україна в національному Банку України, на якому обліковується невід'ємна частка кожного громадянина у національному багатстві за ст. 1, 47 ЗУ ”Про Національний Банк України”, в тому числі і надходження від зовнішніх запозичень від МВФ та інші, та частки комунальної власності територіальної громади відповідної національно-адміністративної одиниці - села, селища, міста або району у місті з районним поділом.

Умисне невиконання ст.20 Конституції України громадянами держави Україна., Президентами України і народними депутатами України усіх скликань призводить до повалення впродовж 28 років конституційного ладу та геноциду Української нації.
У зв'язку з цим слід нагадати, що гарантії недоторканності Президентами України, народними депутатами та суддями всіх юрисдикцій, в тому числі і конституційної, набуваються виключно після повного виконання ст.20 Конституції України, яка дозволяє отримати справжні документи, що підтверджують наявність у особи такого статусу згідно із ст.80, 105, 149 Конституції України.
Натомість усі громадяни України мають особисту недоторканність, а їх життя, здоров'я, честь і гідність є найвищою соціальною цінністю, а отже з метою припинення геноциду припиняємо виносити гроші із сім'ї і виходимо із штучно створеного неконституційного кримінального простору, а саме:
1. Припиняємо фінансування неконституційного кримінального простору шляхом сплати податків і зборів до органів, які не мають встановлених законом реквізитів та відповідних документів, що у встановленому порядку засвідчені печатками із зображенням Державного Герба України, опис якого встановлено на підставі та у порядку ст. 20 Конституції України.
2. Припиняємо фінансування неконституційних кримінальних організацій шляхом сплати за користування нашою спільною власністю - землею, її надрами, водними та іншими природними ресурсами та продуктами їх переробки, в тому числі за належний мені на правах спільної власності природний газ і електричну енергію, яка є продуктом використання природних ресурсів, що належать Українському народу.

Інф. із сторінки Риммаи Білоцерківської (Римми Циганок) у Facebook

Коментарі

 

Коментарі  

 
+4 #1 Varnak 05.08.2019 14:13
"Ну що, ромали, дивіться. Вибори у Верховну Раду пройшли, і по їх підсумках ми бачимо те, чого раніше в Україні ніколи не бачили. А саме – вперше в історії України вибори пройшли з явкою менше, ніж 50 відсотків, і вперше в історії України ми бачимо стабільну монобільшість однієї партії. І це партія імені самого пана Зезидента. Таким чином Гідрант Конституції, підсилений партією «Сервант Народу», отримує ВСЮ ПОВНОТУ ВЛАДИ В УКРАЇНІ.

Сам пан Зезидент, можливо, цього і не знає, але влада в Україні традиційно поділяється на три гілки – виконавчу, законодавчу та судову.

Вся повнота законодавчої влади відсьогодні належить 95 кварталу, їм достатньо мандатів для того, щоб ні з ким у коаліцію не вступати. Вся влада і вся відповідальніст ь відсьогодні належить їм.

Вся повнота виконавчої влади належатиме 95 кварталу через пару тижнів, коли вони складуть Кабмін. Президент вже їх, Кабмін, який затверджується ВР, теж буде весь їх. Якщо там з’явиться якась непогана людина – це непогана людина від 95 кварталу, узгоджена з 95 кварталом і підконтрольна 95 кварталу.

Вся повнота судової влади вже і так належить 95 кварталу. Перевірено Баришевським, Ржищевським судами, а також окружним адмінсудом міста Києва.

Чого не вистачає для повного бінго? Двох речей не вистачає. Мерів міст і генерального прокурора. Стосовно мерів міст маю інсайд, який вже давно не інсайд, що узеленського планують зробити позачергові місцеві на 3 листопада цього року.

А стосовно генпрокурора я почув взагалі фантастичний інсайд, яким спішу з вами поділитися.

Генпрокурором гідрант конституції та серванти народу планують зробити вже всім нам відомого Андрія Богдана.

Коли я сьогодні почув цей інсайд, я спочатку подумав, що мене розводять. Тому що, ну блін, людина настільки зав’язана на Портнова, що це просто Зеленський розписується, що він віддає особисто Портнову, тобто, читай Путіну, прокуратуру. А головне – Богдан же люстрований, а генпрокурор підпадає під закон «Про очищення влади».

Але потім я згадав, як сьогодні пройшли вибори, і, дивлячись на їх результати, я вже не такий впевнений. Тобто я вже майже впевнений в зворотному.

Так, я думаю, що вони зроблять Богдана генпрокурором. І проведуть це через Верховну Раду. Можливо, перед цим вони швиденько проголосують зміни в закон «Про очищення влади», щоб вивести посаду генпрокурора з-під люстрації. Можливо, навіть перейменують генпрокуратуру в Офіс Прокурора, а Генпрокурора в Голову Офіса Прокурора, скорочено – ГОП, скажуть «гоп!» і переплигнуть.

А на всі побоювання нормальних людей про те, що не дуже, мабуть, добре Портнову віддавати прокуратуру, і не дуже добре люстрованому чорту отримувати рулі від прокуратури, електорат вам відповість, що ну і подумаєш, а при Порошенко-то взагалі був алкоголік без юридичної освіти, який з собакою танцював, тому після нього можна і Портнову віддавати, подумаєш.

Тобто, якби я вірив у те, що для команди гідранту і серванту є якісь запобіжники та червоні лінії, то я б сказав, що таке неможливо. Але для них немає ніяких червоних ліній, вони їдуть виключно в руслі сіюмоментного раціоналізму, і, з цієї точки зору, Богдан – ідеальна для них кандидатура. Він найбільше з усієї команди знається на юриспруденції, він був адвокатом десятків токсичних персонажів (оце їм зараз стане ніяково, чувак, який знає всі ваші брудні секрети, став прокурором, ахаха), він максимально довірена особа. А щодо його конфлікту з Бакановим – ну, так навіть краще, так це починає отримувати обриси кадрового паритету – СБУ та ГП ненавидять один одного і теоретично стримують бєспрєдєл друг дружки (насправді, ні, але теоретично).

Ви скажете – таке неможливо. Я скажу – неможливо, щоб вам подзвонив Курт Волкер і порекомендував не брати на роботу людину Портнова, А ВИ ВСЕ ОДНО ВЗЯЛИ. Оце неможливо. Але ми живемо в чарівні часи дива й міраклю, коли неможливі речі трапляються кожен божий день.

А нам з вами я рекомендую почати заміняти слово «3,14дець» на слово «міракль». Так ми ніби у казці братів Грімм живемо. Бабушка, чому у тебе такі великі очі? Чому в тебе такі великі зуби? А чому в тебе Богдан генпрокурор?

А це щоб з’їсти тебе, внучка."

Alex Noinets
Вперед до янучарства-модерн
22.07.2019
https://tverezo.info/post/100163
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити