Закон істотно підвищить соцстандарти життя українських захисників, - Полторак
З 1 січня 2019 буде підвищено зарплати військовослужбовців ВСУ. Відповідний наказ підписав міністр оборони України Степан Полторак. Про це він повідомив сьогодні під час робочої поїздки в Харківську область, повідомляється на сайті Міноборони.
За його словами, рішення про підвищення грошового забезпечення військовослужбовців "істотно поліпшить соцстандарти життя українських захисників".

"Президент України - Верховний Головнокомандувач ЗС України затвердив, і я вчора підписав наказ, згідно з яким, ми з 1 січня 2019 підвищуємо грошове забезпечення військовослужбовців ЗС України, в тому числі Сухопутних військ", - повідомив глава оборонного відомства.

Міністр оборони України зазначив, що в 2019 році командир бригади, котрий раніше отримував 17 - 18 тис. грн, буде отримувати майже 26 тис. Командир батальйону, замість 14 буде отримувати 19 – 23 тис., а грошове забезпечення командира роти складе 16 тис. гривень, а не 12, які йому нараховуються станом на зараз.

Степан Полторак навів приклад, як зросло грошове утримання українських воїнів за останні кілька років. Так, за словами міністра, в 2014 році мінімальне грошове утримання солдата-контрактника становила лише 600 гривень, тоді як в поточному, 2018 році ця сума налічує вже понад 7000.

"Грошове утримання українських військовослужбовців стабільно зростає, і в наступному, 2019 році військовослужбовці військової служби за контрактом будуть отримувати більше десяти тисяч гривень, - підкреслив Степан Полторак, зазначивши, що мінімальне грошове забезпечення військовослужбовців, які виконують завдання в районі проведення операції Об'єднаних сил становитиме понад 20 тис. гривень.

Як повідомляли Українські Новини, 1 листопада Гройсман доручив керівнику Пенсійного фонду (ПФ) забезпечити підвищення пенсій військовослужбовцям з 1 січня 2019 року.

При цьому в Україні пенсії військовим виросли найбільше після підвищення соцстандартів.

Інф.: ukranews.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити