У разі невиконання цих вимог "народ збереться на безстроковий протест", - Ярина Чорногуз, учасниця акції
Ярина Чорногуз: за коронавірусом не слід забувати про війну з Росією.
Біля Офісу президента у Києві шостий день триває безстрокова акція з вимогою скасувати рішення про створення Консультативної ради на переговорах у Мінську, що фактично може означати початок прямих переговорів України з бойовиками "л/днр", чого не перший рік домагається Росія.

У середу, 18 березня, hromadske поспілкувалось з учасниками акції — медиком батальйону "Госпітальєри" Яриною Чорногуз (на фото) і ветераном батальйону "Донбас" Віктором Пилипенком ВІДЕО

Мітингарі не залишають свого місця цілодобово й навіть ночують на Банковій.

Вони вимагають скасувати рішення про створення Консультативної ради, притягнути до відповідальності голову Офісу президента Андрія Єрмака, який дав згоду на створення цієї ради, а також радника секретаря РНБО Сергія Сивохо, який нещодавно заявив про «внутрішній конфлікт» на Донбасі.

Чорногуз додала, що упевнена — в разі невиконання цих вимог «народ збереться на безстроковий протест».

Водночас вона наголосила, що учасники акції розуміють серйозність ситуації з коронавірусом, тому одночасно під будівлею ОП їх не буває понад 10 людей.

«Ми всі носимо маски, користуємося антисептиками і закликаємо усіх це робити, хто нас приходить сюди підтримати», — сказала медик.

Утім, Чорногуз вважає, що за коронавірусом не слід забувати про інші важливі речі, зокрема про війну з Росією.

Раніше повідомлялось, що учасники ТКГ з врегулювання ситуації на сході України у Мінську 11 березня підписали домовленості про створення Консультативної ради за участі представників України та бойовиків так званих «л/днр». Росія, Німеччина, Франція та ОБСЄ будуть у статусі гарантів-спостерігачів.

Голова Офісу президента Андрій Єрмак, який і представляв України на переговорах, запевняє, що створення такої ради не означає визнання так званих «лнр» і «днр».

Проте десятки депутатів з владної фракції «Слуга народу» звернулись до президента Володимира Зеленського із закликом не вести прямі переговори з бойовиками і не погоджувати цю Консультативну раду.

Інф.: hromadske.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити