Український журналіст Дмитро Гордон озвучив у прямому ефірі російського телебачення правду про події на Майдані і початок окупації Криму
Цим він розлютив кремлівських пропагандистів.
Промову, підкріплену безліччю фактів, він озвучив у ефірі програми "60 хвилин" на телеканалі "Россия 1".
"Я погоджуюся завжди виходити на канал "Россия 1", саме у вашу програму, щоб переламати пропаганду Геббельса і донести до мільйонів необдурених людей правду", — звернувся він до рупорів Кремля.

Почувши такі слова, пропагандисти почали нервово сміятися і намагатися насміхатися з Гордона. Однак він попросив їх, не перебиваючи, вислухати сенсаційну інформацію. Протягом декількох хвилин журналіст перераховував факти, які доводять причетність Росії до вбивств на Майдані та до заздалегідь спланованого вторгнення в Україну.

Зокрема він нагадав про те, що за часів екс-президента-втікача Віктора Януковича СБУ і Міноборони в Україні очолювали громадяни Росії. Крім того, під час Революції Гідності до Києва прибуло безліч російської агентури. Серед них були працівники ФСБ і ГРУ.

Стосовно Криму Гордон наголосив, що росіяни самі проговорилися про те, що його захоплення почалося ще за президента Януковича — 20 лютого, в день кривавих розстрілів Небесної Сотні. Саме ця дата вибита на медалях, які вручили загарбникам за окупацію українського півострова. Більше того, випуск "нагород" країна-агресор почала ще у січні 2014 року.

"Кремль почав анексію Криму ще за легітимного Януковича, який був у Києві. Таким чином, вбивства на Майдані були організовані російськими спецслужбами, щоб запустити сценарій так званої громадянської війни в Україні та анексувати Крим, а якщо пощастить, то й частину України", — підсумував Гордон.

Після цього пропагандисти різко перервали його пряме включення і спробували відволікти увагу від озвучених журналістом фактів їдким глузуванням на його адресу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в передачі "вДудь" з Юрієм Дудем Гордон висловив свою думку про топ-пропагандистів Кремля Дмитра Кисельова і Володимира Соловйова. Він назвав їх негідниками, на яких є кров українців.

У цьому ж інтерв'ю журналіст сказав, що якби міг поспілкуватися з президентом РФ Володимиром Путіним, то поставив би одне запитання — чи не сняться йому вбиті українці.

Інф.: obozrevatel.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити